Neler Yeni

rampage gamepad alınır mı? fifa,ets tarzı için

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,547
İsim
ali
https://www.hepsiburada.com/snopy-r...input-kirmizi-usb-1-8m-joypad-p-HBV00000KLND2
Attığınız bu ürünü 1.5 senedir kullanıyorum. Ben de FIFA için almıştım ve FIFA için gayet yeterli bir gamepad. Herhangi bir sıkıntısı yok ama araba temalı oyunlarda tavsiye etmiyorum. RT ve LT tuşları bir noktaya kadar algılamıyor. Gaz verirken falan az basayım az gaz versin gibi bir basma mekaniği yok, sonuna doğru algılamaya başlıyor. Kolda titreşim özelliği var ve yorumların çoğunda çok titreşim olduğu zaman temassızlık yaşanıp, kol bağlantısı kopuyor demişlerdi. Buna çok az şahit oldum, FORZA HORIZON 5 oyununda çok titreşim olduğu için bazı zamanlar kol çıkmış gibi bildirimler alıyordum, kolun bağlantısı kopuyordu. Onun dışında futbol için almayı düşünüyorsanız alın derim, tutuşu ve yapısı hoş bir gamepad.
kopma sorunu olduğunu çoğu kişiide duydum titreşim uzun sürerse falan 2-3 saniye kopma oluyor diye açıklamışlar bende o yüzden kararsız kalmıştım titreşimi kapatma özelliği varmı hiç de bakmadım ama farklı gamepadlere bakıcam sağol

emres1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
emre şimşek
kopma sorunu olduğunu çoğu kişiide duydum titreşim uzun sürerse falan 2-3 saniye kopma oluyor diye açıklamışlar bende o yüzden kararsız kalmıştım titreşimi kapatma özelliği varmı hiç de bakmadım ama farklı gamepadlere bakıcam sağol
Kolun özelleştirme yapabildiğin bir uygulaması yok diye biliyorum, ancak oyun içerisinde titreşim kapatılarak yapılabilir.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,547
İsim
ali
Kolun özelleştirme yapabildiğin bir uygulaması yok diye biliyorum, ancak oyun içerisinde titreşim kapatılarak yapılabilir.
anladım hocam sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

ölü bölgeden falan bahsedilmiş yorumlarda sende bir sıkıntı varmı kolda

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,547
İsim
ali
ölü bölge ne oluyor ben sadece fifa-Pes oynadım bir sıkıntı yaşamadım veya ben bilmediğim için yaşamadım
ets,forza gibi oyunlarda gaz sorunu sanırım. -Ufak gazı ile tam gaz çok dip dibe. Yani az gazı 80% basınca ulaşıyorsunuz. 85% tuşladığınızda da tam gaz yapıyor.- böyle yazmış bazıları

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,484
İsim
Taha yücel
ets,forza gibi oyunlarda gaz sorunu sanırım. -Ufak gazı ile tam gaz çok dip dibe. Yani az gazı 80% basınca ulaşıyorsunuz. 85% tuşladığınızda da tam gaz yapıyor.- böyle yazmış bazıları
he forza da denedim tuşun son kısmı %100 diyelim %75 gibi civarına basınca araba ilerlemiyor işlemiyor tuş %80 den sonra işliyor oda çok hassas az gazı tam ayarlayamıyorsun

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,547
İsim
ali
he forza da denedim tuşun son kısmı %100 diyelim %75 gibi civarına basınca araba ilerlemiyor işlemiyor tuş %80 den sonra işliyor oda çok hassas az gazı tam ayarlayamıyorsun
anladım hocam sağolasın

Top Bottom