Neler Yeni

Rampage Kb-r206 nasıldır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Emre Honça
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Emre Honça

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
alıcam merak etme izlersin icelemesini kanalımda
Çok garibime gitti
Önce r206 nasıldır diye soruyorsun sonra neden öneriye açık olmadığını soruyoruz sorduğun klavyeden daha iyisi olmadığı iddia ediyorsun ve alacam kanlımda izlersin diyorsunuz
Eğer r206 den iyisi olmadığını ve rampage den daha iyisini bulamayacağımızı sanıyorsanız sormadan alabilirdiniz
enteresan bir olay👌

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,017
İsim
Şahin Şahin
yukarıda belirtmiş olduğum klavye nasıldır ciddyim klavye önermeyin bu nasıldır videolarını izledim ama çok profosyonel değilim kullanan varmı bilen varmı lütfen öneri olmadan bu klavyeyi anlatın alınır mı? kısaca özelliği nasıldır
Alınır bence iyi bir klavye bu fiyata ses tekerleği olması güzel rgb olsa daha iyi olurdu

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
yukarıda belirtmiş olduğum klavye nasıldır ciddyim klavye önermeyin bu nasıldır videolarını izledim ama çok profosyonel değilim kullanan varmı bilen varmı lütfen öneri olmadan bu klavyeyi anlatın alınır mı? kısaca özelliği nasıldır
Alınabilir bir klavye.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
gamenote öneriyorlar habire birde başka marka sevmiyorum tabi razer başka ama onada para yok
Dostum Rampage dünyanın en iyi üreticisi değil. Şundan 2.5 ay önce membran bir set aldım klavye fare seti, daha ilk haftada tuşları soyuldu. Bak çok daha iyi marka ve özellikte klavyeler var o fiyata. Marka peşinde takılma yani.

Sirion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Berkant Kelebek
Sen zaten bu klavyeyi almayı kafaya koymuşsun insanların fikirlerini önemsemiyorsun. Burada konu açmanın ne anlamı var ki?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,096
Üyeler
158,246
Son üye
zkrew
Top Bottom