Neler Yeni

Rampage kulaklık ve mouse'u uzun süredir kullanıyorum

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
alperen taha demir
Ana sayfada rampage ürünleri kötüleyen bi arkadaş vardı benimde mouse um ve kulaklığım rampage uzun süredir kullanıyorum kısa bi şekilde görüşlerimi belirtmek istedim 🙂

1-)RAMPAGE FURY X (kulaklık)

a. Cidden aldığım zaman yani 3 sene önce kablosuz rakiplerine göre fiyatı uygundu (steelseries olsun hyperx olsun)

b. Ne yalan söyliyim başka bi o şekilde kulaklık kullanma fırsatım olmadı onun için yüzdeyüz doğru bi karşılaştırma yapamam ama cidden ses kalitesi aşırı hoşuma gidiyodu hani basları tizleri müzik konusunda gayet iyiydi oyunlarda da gayet iyi performans veriyordu.

b. Yeni aldıktan bi süre sonra mikrofonu bozulmuştu saçma şekilde ama garantiye yollayınca sıkıntı çekmemiştim sorunum çözülmüştü yani

c. Kablolu çok fazla deneyimlemedi ama hatırladığım kadarıyla çok bi fark yoktu ama kesinlikle kablosuzda daha stabil çalışıyordu

d. Şarjı cidden uzun süre gidiyodu hiç hani ful şarjını bi günde bitirebildiğimi hatırlamıyorum günde 9 10 saat kullandığım oluyordu

2-)RAMPAGE SMX-R14 (benim emektar)
Yanlış değilsem belkide satın alalı 5 yıl falan oldu

a. Ve bu kadar düşük bütçede beni hala götürmesine şaşkınım hala taş gibi kullanıyorum çok düşürdüğüm vurduğum oldu ama hala bütün şeyleri sıkıntısız çalışıyor

b. Örgü kablosunun bi yeri toplandı kablıyu büküyodu kesmek zorunda kaldım o toplanan yeri öyle bi sıkıntı oldu ama hiç etkilemiyo sadece minik bi kısmı örgü değil

c. Performansı hakkında çok bişey diyemem eski ve düşük bütçe bi mouse ama çok fps oyunu oynadım memnundum hani

Yani benim fikrim her markanın illa ki güzel modelleri oluyor denk gelmeylede çok alakalı bi adam çıkıyo aynı modeli almışlar sıkıntı çıkmış ne garanti bakmış ne firma bakmış bi adamdada aynı ürün sıkıntı çıkınca tak diye çözmüşler birazda şans meselesi.
İlk defa forumda böyle görüşlerimi belirttiğim bi konu açıyorum galiba inşallah olmuştur iyi forumlar 🙂.

TamerKs

80+ Silver
Marka kötüleyenler pek ciddiye alınmaz, ürün özelliklerine bakılır benimde rampage rm-165 27inç (Abdullah Hacıgül önerisi ile aldım) monitörüm var hiç sorun yaşamadım 4 yıldır kullanıyorum.

Top Bottom