Neler Yeni

Rampage psu guvenli mi?

KinGofuL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Salih Beşerik
Kullanmanızı tavesiye etmem. Eğer ki almadıysanız almayın aldıysanız da iade edebilirsiniz. Net bütçe söylerseniz yardımcı olabilirim.
Su anlik ekran kartim cokta iyi degil simdilik idare ediyorum sadece kasa yida aldim zaten ekran kartina buyuk para vericem heba olnaisni istemiyorum ekran karri aldığımda degisecegim

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Su anlik ekran kartim cokta iyi degil simdilik idare ediyorum sadece kasa yida aldim zaten ekran kartina buyuk para vericem heba olnaisni istemiyorum ekran karri aldığımda degisecegim
Rampage PSU alma,sıkıntılı bir PSU,Sisteminde arıza çıkartabilir.Buna C4 diyorlar demeyin ayrıca,Anlayın C4 değil bu Anti Tank,C4 tank patlatamaz,Bu patlatır.Özel,Hatta iddialar doğruysa Rampage Suriye İdlibde satışlara başlamış,Valla Hayırlı olsun Rampage için,İade etmek yerine bunu bir AK-47 ile de takas edebilirsin Suriyede,Mantıklı bir seçim olabilir.

KinGofuL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Salih Beşerik
Sadece PSU'yu değiştirebilirsin, kasadan memnunsan kalabilir.
Kasa guzel psu yu degiscem ekran kartı alinca
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rampage PSU alma,sıkıntılı bir PSU,Sisteminde arıza çıkartabilir.Buna C4 diyorlar demeyin ayrıca,Anlayın C4 değil bu Anti Tank,C4 tank patlatamaz,Bu patlatır.Özel,Hatta iddialar doğruysa Rampage Suriye İdlibde satışlara başlamış,Valla Hayırlı olsun Rampage için,İade etmek yerine bunu bir AK-47 ile de takas edebilirsin Suriyede,Mantıklı bir seçim olabilir.
Direk psu yu teroristlerin kafasina firlatim belki daha fazla patlar bdidndhd

Top Bottom