Neler Yeni

❌İndirim Bitti! RAMPAGE RB-K8 3 adet 120mm ARGB Kumandalı Kasa fanı 630,67 TL

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,400
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Güç kaynağı üstüne ekran kartına bakacak şekilde ikiki/üçlü fan düşünüyorum ama bir kere Arctic ve Noctua ile dizdik fanları bunları alınca sessizlik bozulacak diye alamıyorum, vay arkadaş.

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Şahin
Güç kaynağı üstüne ekran kartına bakacak şekilde ikiki/üçlü fan düşünüyorum ama bir kere Arctic ve Noctua ile dizdik fanları bunları alınca sessizlik bozulacak diye alamıyorum, vay arkadaş.
Hocam noctua fan sessiz mi aygır gibi bağırıyor tabii soğutması baya iyide.

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Donald Trump
Bunları alabilirsin. İlk iki seviyede hiç ses çıkarmıyorlar. Üçüncü (Sonuncu) seviyede sesliler. Tamamen durdurabiliyorsun da.
Yatağım kasanın yanında, duymuyorum.
Kötü yanı, bilgisayarı kapatırsan tekrar açarken full hızda çalışıyorlar. Kumandayla kısman gerekiyor. Ben pek kapatmadığım için sorun olmuyor.
Dörtlü:
Altılı:

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
587
İsim
Ömer
Bunları alabilirsin. İlk iki seviyede hiç ses çıkarmıyorlar. Üçüncü (Sonuncu) seviyede sesliler. Tamamen durdurabiliyorsun da.
Kötü yanı, bilgisayarı kapatırsan tekrar açarken full hızda çalışıyorlar. Kumandayla kısman gerekiyor. Ben pek kapatmadığım için sorun olmuyor.
Dörtlü:
Altılı:
Rampage'in ARGB aydınlatmaları daha kaliteli duruyor.

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Bu fanları kontrol etmek için anakart a bağlaya bilirmiyim ? (Gigabyte A520m-k v2)

Aykut D.

80+ Gold
Benim kasada böyle bişi var sen sus soner. :D
Sakince çektiği ampere bak .
1704557520080.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullandığım fanlardan örnek vereyim öyleyse. Noctua NF-S12A fan 17.8 desibel maksimum ses seviyesinde 62 CFM hava akımı veriyor. Aynı durum Rampage için 26 desibelde 55 CFM.
Kaldı ki fiyat vesaire konusunda karşılaştırmak çok mantıksız zaten. Sadece durumumu belirttim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dörtlü:
Altılı:
Teşekkür ederim öneri için, bakacağım :)

KingDeViL

80+ Bronze
Ben daha yeni aldım. Nays ve kupon ile 530a mı ne geldi. Kontrolcünün içinde bile led var.

1704560073404.png

1704560100703.png

Son düzenleme:

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,400
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

Palo DAYI

80+ Gold
beyler fanlar nasıl sesizmi eger oyleyse alıcam bende argb fan yok argb olması hosumag ıdıyor fanların renk kalıtesı nasıldır acaba bıde son olarak bende gıgabayte a520m s2h war bunları kasama takaıp kontrol edebılırmıyım

KingDeViL

80+ Bronze
Bu fanları kontrol etmek için anakart a bağlaya bilirmiyim ? (Gigabyte A520m-k v2)
Sadece ışıklarını kontrol edersin. Hızı büyük ihtimal kumandasında 2 kademelidir. Bu fanların hepsi aynı. Üzerlerine kendi etiketlerini basıp satıyor firmalar.

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
atacan atmaca
ben bunu alsam lianli lancool 216'nın ön fan rgblerini bağlayabilir miyim?

Top Bottom