Neler Yeni

RAMPAGE RM 744 - REFLECT CAVİSLİ 27 İNC 144 HZ 2.EL SİZCE NE KADAR EDER?

alikurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Nuance
Elimde Aşagıdaki Monitör Mevcut Yeni monitör aldığım için satacağım 2.el olarak piyasada ne kadara gider faturasını bulamadım garantisi felan bitti zaten ama kutusu oldugu gibi duruyor içinde köpüğüyle beraber
sizce bunun fiyatı ne kadardır herhangi bir ölüpiksel vb bir şey yok testlerini yaptım fiyat olarak ne değeri vardır sizce arkadaşlar ne kadara satabilirim?

1692618355269.png

Ekler

• resim_2023-08-21_144552728.png
    resim_2023-08-21_144552728.png
    203.4 KB · Hit: 19

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
Elimde Aşagıdaki Monitör Mevcut Yeni monitör aldığım için satacağım 2.el olarak piyasada ne kadara gider faturasını bulamadım garantisi felan bitti zaten ama kutusu oldugu gibi duruyor içinde köpüğüyle beraber
sizce bunun fiyatı ne kadardır herhangi bir ölüpiksel vb bir şey yok testlerini yaptım fiyat olarak ne değeri vardır sizce arkadaşlar ne kadara satabilirim?

Alıntıyı görüntüle
3k anca

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
o kadar düşükmü ediyor ya :S üzücü ama neyse satıcaz elbet
Amazonda 6k bandında 0 ı var bu ürünün ama o fiyat bile fazla. VA panel çok tercih edilmiyor. Piyasada özellikle böyle IPS monitörler olunca fiyatı da baya düşüyor.

Senerr

80+ Bronze
VA panel çok tercih edilmiyor.
VA paneller daha ucuz nasıl tercih edilmiyor ? En ucuz 144 hz ıps panel 4200 TL VA paneller 3200 TL fiyata kadar düşüyor o konuda.

TN panellerden bile ucuz galiba. :D 3200 TL ne ya ?

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
VA paneller daha ucuz nasıl tercih edilmiyor ? En ucuz 144 hz ıps panel 4200 TL VA paneller 3200 TL fiyata kadar düşüyor o konuda.

TN panellerden bile ucuz galiba. :D 3200 TL ne ya ?
4ms monitör atıp bilgini gösterdiğin için teşekkürler. Seni ciddiye almamak gerektiğini görmüş olduk :)

Senerr

80+ Bronze
4ms monitör atıp bilgini gösterdiğin için teşekkürler. Seni ciddiye almamak gerektiğini görmüş olduk :)
1 ms diye satılan monitörlerin gerçekten 1 ms olduğuna mı ? İnanıyorsun acaba ? Öyleyse siz de monitör önermeyin. Seni de ciddiye almamak gerektiğini görmüş olduk. Ben böyle ego görmedim. Adam paneli kendi üretip fabrikada koymuş monitöre başka açıklaması yok. (n)

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
1 ms diye satılan monitörlerin gerçekten 1 ms olduğuna mı ? İnanıyorsun acaba ?
Konuşmayı bir öğren sen önce sonra gel bir şeyler anlatmaya çalış :) senin gtg den haberin yokken ben gtg monitör kullanıyordum :)

1 ms diye satılan monitörlerin gerçekten 1 ms olduğuna mı ? İnanıyorsun acaba ?
Kanıt olması açısından monitörüm 1ms olarak satılıyor aldığım ms bu;
Ekran görüntüsü 2023-08-21 164435.png

Senerr

80+ Bronze
Konuşmayı bir öğren sen önce sonra gel bir şeyler anlatmaya çalış :) senin gtg den haberin yokken ben gtg monitör kullanıyordum :)
Klasik forum kitlesi, ben senden daha bilgiliyim sen bilgisizsin, seni ciddiye almaya gerek yok, seni ciddiye almamak gerektiğini görmüş olduk. Bir de 1. çoğul şahıs ağızıyla söylemiş. Böyle insanlar olmasa ülke kalkınacak. Bir de yeni attığı cümleye bak, senin bir şey bilmediğini anlatmak için konuşmayı öğrenmeme gerek yok karşımda daha çoğul eki kullanmayı beceremeyen biri var. Sanki at yarışı yapıyoruz. 4 ms ile 1 ms farkını birazdan anlatacak kendisi.

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836

Senerr

80+ Bronze
Kanıt olması açısından monitörüm 1ms olarak satılıyor aldığım ms bu;
Alıntıyı görüntüle
Böyle bir sonuç çıkacağı belli çoğu monitörde 4 ile 6 ms arası çıkıyor bu testte Tabii arkadaş daha hala bana gtg nedir öğretme derdinde ''senin gtgdenn haberin yokken ben gtg monitör kullanıyordum'' :poop:

Forumda nasılsa anonimim diyor zaten tanımıyor falan havalara giriyor. Bu yaptığın egoyu düşman düşmanına yapmaz bir zamanlar insanları dış görünüşüne göre yargılamayın diyorlardı bunlar daha internette basıyorlar yargıyı. Hayır eline benim bilgisiz olup veya olmadığımı kanıtlayınca ne geçecek ? Para falan mı ?

alikurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Nuance
Böyle bir sonuç çıkacağı belli çoğu monitörde 4 ile 6 ms arası çıkıyor bu testte Tabii arkadaş daha hala bana gtg nedir öğretme derdinde ''senin gtgdenn haberin yokken ben gtg monitör kullanıyordum'' :poop:

Forumda nasılsa anonimim diyor zaten tanımıyor falan havalara giriyor. Bu yaptığın egoyu düşman düşmanına yapmaz bir zamanlar insanları dış görünüşüne göre yargılamayın diyorlardı bunlar daha internette basıyorlar yargıyı. Hayır eline benim bilgisiz olup veya olmadığımı kanıtlayınca ne geçecek ? Para falan mı ?

abilerim kavga etmeyin :D nerden nereye geldiniz :D yokmu şu monitörün şu kadara net satabilirsin denilebilen bir fiyatı :D

Top Bottom