Neler Yeni

Rampage V902 İyi Bir Direksiyon Seti mi? Alınır mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Damperrrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuğrul Hakan
Aranızda Rampage V902'yi kullanan, deneyimleyen varsa rica etsem deneyimlerini paylaşmaları. Tam olarak neyi iyi neyi kötü yaptığını merak ediyorum. Aynı zamanda optimizasyon sorunu var mı? Yani herhangi bir oyunda kullanamama gibi veya kötü bir deneyim gibi bir şey yaşayacak mıyım? Yaşayacaksam hangi oyunlarda hangi problemlerle karşılaşırım. Parasının değerini hak ediyor munu? On yerine tercih edebileceğim direksiyon setleri nelerdir vs. gibi yardımcı olursanız sevinirim. Kesinlikle 2. el önerisi yapmanızı istemiyorum. Aynı zamanda 10.000 liralık setleri de önermenizi istemiyorum. PARAM OLSA ONLARI ALIRDIM ZATEN! Rica ediyorum ***** ***** önerilerde bulunmayın. Teşekkürler.

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Celal Can
Genelde alınmaz hissiyatı kötü diyorlar. TIK TIK TIK dönüyormuş hissiyatta sıkıntı varmış diye duydum.

Kaporta Eray

80+ Bronze
Rampage bulaşma çok istiyosan o kadar para verip madara olmayı alabilirsin. rampage v serilerinden kullanıp pişman olursan 2. el dfgt alabilirsin :d

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Parasını hak etmiyor alınmaz çünkü direksiyonu çevirirken ekranda gördüğün direksiyonun takılarak döndüğünü hissettiğinde garanti veriyorum o direksiyonu kırmak isteyeceksin :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gamze İpek
ben aldım şahsen problemi gözlemlerime göre 0 olmasına rağmen debriyaj fren aynı anda basıyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom