Neler Yeni

rapor var ama yok yazılıyorum belge alabilir miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
göktuğ
fen lisesinde 9. sınıfım ortalama 91 takdir alabiliyom ama bu hafta hariç 1 gün özürsüz devamsızlık var fakat bu hafta raporluyum raporu okullar açılınca vericem fakat şu an özürsüz olarak yok yazılıyorum belge alamama gibi bir durum olabilir mi

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,136
İsim
Semih Boran
fen lisesinde 9. sınıfım ortalama 91 takdir alabiliyom ama bu hafta hariç 1 gün özürsüz devamsızlık var fakat bu hafta raporluyum raporu okullar açılınca vericem fakat şu an özürsüz olarak yok yazılıyorum belge alamama gibi bir durum olabilir mi
5 gün özürsüzü geçerse alamazsınız. Yani, alabiliyorsunuz takdir belgesini.

şahin doğan

80+ Platinum
hocam bu hafta komple gitmedim 6 gün oluyo ama özürlü olcak ama şu an özürsüz kafam karıştı
Eğer 6 gün olursa sen belge alamazsın. Okullar açıldıktan sonra rapor işe yaramaz.

Zechion

80+ Silver
Eğer ki özürsüz devamsızlığını 5'i geçerse alamazsınız. Bu hafta gitmediğinizi yazmamışlarsa (Karneler basılmıştır e-okuldan bakabilirsiniz) belgeyi alabilirsiniz.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,341
İsim
Berkay BABUCCU
hocam bu hafta komple gitmedim 6 gün oluyo ama özürlü olcak ama şu an özürsüz kafam karıştı
idareyi ara raporun fotoğrafını atabilirim diye belirt raporu bir şekilde ulaştır yok yazilma.5 i gecerse alamazsin raporsuz devamsiz yapiyorsun suan.Sen raporu verene kdr o öyle devam eder. Haliyle de belgeye denk geldiğinde 5 i gectiyse bitti.Sonradsn dusursen bile alamazsin

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,241
İsim
Olcay akbulut
Bugüne kadar raporu götürseydiniz keşke. Cuma günü götürün. Belki işleme alırlar ve devamsızlığını özürlüye geçirip hemen takdir belgesinin çıktısını alıp verirler.
karneyi cuma alacaklarsa vermezler bence takdir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,728
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom