Neler Yeni

🔥İndirim Razer Barracuda Mercury White 4.899,18 ₺

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
En son şubat gibi bu fiyatların altına düşmüş , fiyatı bir tık uygun giib geldi

1717659374078.png
1717659458912.png

Son düzenleme:

Kemal_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Kemal Gençer
Beyaz'ı bende var. 4 aydır kullanıyorum. Pembesi 2800'lere kadar düşmüştü, ben beyazı 3869tl ye aldım. Şimdi 4.9 bin civarlarında, belki bu fiyata daha iyi şeyler bulunabilir araştırma yapın. Benimkinde sürücüyle ilgili sıkıntı yaşadım, çözemedim. Programını sildim öyle kullanıyorum.

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beyaz'ı bende var. 4 aydır kullanıyorum. Pembesi 2800'lere kadar düşmüştü, ben beyazı 3869tl ye aldım. Şimdi 4.9 bin civarlarında, belki bu fiyata daha iyi şeyler bulunabilir araştırma yapın. Benimkinde sürücüyle ilgili sıkıntı yaşadım, çözemedim. Programını sildim öyle kullanıyorum.
Belki bir tık daha iyileri bulunabilir ama , özellikle bu modeli arayanlar olursa diye paylaştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mustafa Atıf Alsaç
Ben de uzun süredir kullanıyorum. THX ve diğer yazılımlar ile uyumlu değil. Direk teknik ekibe sormuştum. Bu kulaklığın dijital olduğunu o yüzden desteklemediğini söylemişlerdi. Dolby Atmos kullanıyorum. THX den daha iyi diyebilirim.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,732
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Pembesini 3500'e aldım, kullanıyorum. Çok memnunum. 5-6 bin bandında belki daha iyisi vardır ama 3-4 aralığında rakipsiz derim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de uzun süredir kullanıyorum. THX ve diğer yazılımlar ile uyumlu değil. Direk teknik ekibe sormuştum. Bu kulaklığın dijital olduğunu o yüzden desteklemediğini söylemişlerdi. Dolby Atmos kullanıyorum. THX den daha iyi diyebilirim.
THX destekliyor. Kullandım. Ama çok beğenmedim programı

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mustafa Atıf Alsaç
Pembesini 3500'e aldım, kullanıyorum. Çok memnunum. 5-6 bin bandında belki daha iyisi vardır ama 3-4 aralığında rakipsiz derim.

THX destekliyor. Kullandım. Ama çok beğenmedim programı
Desteklemiyor. Kullandığınız şey THX değil EQ. Uygulama içerisindeki Equalizer sayesinde farklı duyuyorsunuz sesi. Direk teknik ekiple mail yoluyla iletişime geçtim. Kendi sayfasında da desteklediğini yazdım ancak hata olduğunu ve desteklemediğini söylediler.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,732
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Desteklemiyor. Kullandığınız şey THX değil EQ. Uygulama içerisindeki Equalizer sayesinde farklı duyuyorsunuz sesi. Direk teknik ekiple mail yoluyla iletişime geçtim. Kendi sayfasında da desteklediğini yazdım ancak hata olduğunu ve desteklemediğini söylediler.
1717684175218.png

Emin misiniz? Synapse ayrı, THX ayrı. Ben bu program üzerinden ücretsiz denemeyi kullandım. Hatta kulaklığı ayrı cihaz olarak gösteriyor, o da hala bilgisayarımda duruyor.
1717684266556.png

Synapse kullandığımızda en alttaki normal cihaz üzerinden, Razer'ın THX desteklemeyen cihazlarda da kullandığı 7.1 Surround yazılımını kullandığımızda ortadaki, normal THX'i kullandığımızda ise üstteki cihazı kullanıyor.
1717684504336.png

THX web sitesinde de gözüküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mustafa Atıf Alsaç
Alıntıyı görüntüle
Emin misiniz? Synapse ayrı, THX ayrı. Ben bu program üzerinden ücretsiz denemeyi kullandım. Hatta kulaklığı ayrı cihaz olarak gösteriyor, o da hala bilgisayarımda duruyor.
Alıntıyı görüntüle
Synapse kullandığımızda en alttaki normal cihaz üzerinden, Razer'ın THX desteklemeyen cihazlarda da kullandığı 7.1 Surround yazılımını kullandığımızda ortadaki, normal THX'i kullandığımızda ise üstteki cihazı kullanıyor.
Alıntıyı görüntüle
THX web sitesinde de gözüküyor.
Bendeki model Razer Barracuda X. O yüzden farklı da olabilir.

Sonradan farkettim modellerin farklı olduğunu :(

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,732
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Bendeki model Razer Barracuda X. O yüzden farklı da olabilir.

Sonradan farkettim modellerin farklı olduğunu :(
Ben ikisini de kullandım, o konuda haklı olabilirsin. Kullandığım sürede bulamamıştım THX'i, şimdi hem Razer'ın hem THX'in sitesinde Barracuda X uyumlu yazıyor ama sanmıyorum. X modeli Synapse'te de görünmüyor. 3900'e indirimden almıştım, 1 hafta sonra 3500'e Barracuda düşünce aldım ve X'i iade ettim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,881
Üyeler
150,570
Son üye
isan
Top Bottom