Neler Yeni

Razer Barracuda Pro alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Soner Külcü
6500₺ ye Razer Barracuda Pro alınır mı veya bu fiyata alabileceğim daha iyi bluetooth kulaklıklar var mı aynı zamanda telefona baplayabileceğim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Soner Külcü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Jabra 4 Active gibi orta segment takılarak müzik dinleyen birisiyim, barracuda X ile Pro arasındaki fark sürücü biri 40mm biri 50mm corsair kullandım 50mm sürücülü valla çok farketmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Soner Külcü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Jabra 4 Active gibi orta segment takılarak müzik dinleyen birisiyim, barracuda X ile Pro arasındaki fark sürücü biri 40mm biri 50mm corsair kullandım 50mm sürücülü valla çok farketmiyor
Buradaki farka göre baya fsrk var arada yine daha önce arctis 7+ kullandım galaxy buds 2 kullandım galaxy buds 2 müzik konusunda 7+ ıda yiyor barracuda pro yuda 9.3 çekmiş sonuçta ama oyun konusunda baya kötü galaxy buds 2 ve kulağımı yara yapıyor kulak içiler mecbur kulaküstü birşeye geçmem gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buradaki farka göre baya fsrk var arada yine daha önce arctis 7+ kullandım galaxy buds 2 kullandım galaxy buds 2 müzik konusunda 7+ ıda yiyor barracuda pro yuda 9.3 çekmiş sonuçta ama oyun konusunda baya kötü galaxy buds 2 ve kulağımı yara yapıyor kulak içiler mecbur kulaküstü birşeye geçmem gerekiyor
Razer barracuda pro 2 çıksa aslında onu bekliyorumda sayılır

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
ibrahim demir
logitech g pro x 2 çıkıyor

Top Bottom