Neler Yeni

Razer blacksharck v2x VS Havit h2002p

Enofayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Duman
Bu 2 kulaklığı da alabilirim sizce hangisini almak mantıklı mikrofon kalitesi önemli veya bu fiyat bandında şu kulaklık daha iyi dediğiniz bir kulaklık var mı?

razer alıcaktım normalde herkes miki kötü diyor o yüzden kararsız kaldım sizce ne yapmalıyım ?

Ufukizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Özgür Ufuk
Bu 2 kulaklığı da alabilirim sizce hangisini almak mantıklı mikrofon kalitesi önemli veya bu fiyat bandında şu kulaklık daha iyi dediğiniz bir kulaklık var mı?

razer alıcaktım normalde herkes miki kötü diyor o yüzden kararsız kaldım sizce ne yapmalıyım ?
Razer ı 1 yıl xbox da kullandım aşırı memnundum. Kaydettiğim videolarda fln da sesim çok temiz ve kaliteli çıkıyordu.

Enofayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Duman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
diğer bilen arkadaşlarda yorum yaparsa sevinirim

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Razer V2X i 10 aydır kullanıyorum oyunlarda tek kulaklığının markası ne sorusunu aldığım kulaklık sebebi mikrofon kalitesinin çok iyi olması ses aşırı berrar ve temiz gidiyor baslar çok iyi ses seviyesi desen oda çok güzel uzatma kablosuda çıkıyor PC için dokusu kaliteli uzun kullanımda pedler hafif terletir oda bi kaç saniyenizi ayırıp 2 saatte bir kafanızdan çıkartırsınız herhalde

Enofayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Duman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sizinki USB mi toksa jak girişli olan mı ses kartı var mı yani

Top Bottom