Neler Yeni

Yardım Razer Blackshark v2 pro 2023 modeli ne zaman gelir?

dionxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğukan Pınarbaşı
Bütçe
5000
Merhaba uzun süredir kablosuz kulaklık almayı düşünerek takip ediyordum ve Razer Barracuda Pro modelini çok beğensem de mikrofon kalitesinden dolayı iade edip Steelseries Arctis 9 aldım. Bunun mikrofonu Barracuda Pro kadar kötü olmasa da beklediğim kadar iyi değil ve genel kalitesi de üst düzey parasını hak edecek kadar beni tatmin edemedi.
Birkaç gün önce Razer Blackshark v2 pro 2023 modeli Amerika'da satışa çıkmış ve ses kalitesinin yanı sıra 70 saat pil ömrü oldukça iyi geldi.
Bu yeni model Türkiye'ye tahmini ne zaman gelir? Veya önereceğiniz bunlara benzer ses kalitesi iyi bir oyuncu kulaklığı var mı?

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Merhaba uzun süredir kablosuz kulaklık almayı düşünerek takip ediyordum ve Razer Barracuda Pro modelini çok beğensem de mikrofon kalitesinden dolayı iade edip Steelseries Arctis 9 aldım. Bunun mikrofonu Barracuda Pro kadar kötü olmasa da beklediğim kadar iyi değil ve genel kalitesi de üst düzey parasını hak edecek kadar beni tatmin edemedi.
Birkaç gün önce Razer Blackshark v2 pro 2023 modeli Amerika'da satışa çıkmış ve ses kalitesinin yanı sıra 70 saat pil ömrü oldukça iyi geldi.
Bu yeni model Türkiye'ye tahmini ne zaman gelir? Veya önereceğiniz bunlara benzer ses kalitesi iyi bir oyuncu kulaklığı var mı?
trye gelmez bence çok pahalı cunku

El-Turco

80+ Bronze
ve gelirse biraz pahalı giriş yapar diye öngörebiliriz ama bütçeni aşmaz bence

dionxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğukan Pınarbaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu anda Tr'de olan v2 pro modeli eski model ve yeni gelecekle arasında birçok fark var mikrofon kalitesi olsun 70 saatlik ömrü olsun (şimdikinin 24 saat). Aynı fiyata veya biraz daha maliyetle daha iyi bir kulaklık almayı tabii ki istiyorum. Aynı zamanda yeni modelde Bluetooth desteği de var ki bunu Arctis 9 ve Barracuda Pro ile deneyimlediğimde gerçekten hem telefon hem de bilgisayar kullanırken işe yarayan sevdiğim bir özellik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

trye gelmez bence çok pahalı cunku
Eski V2 Pro da Amerikada 200 dolarla çıkış yaptı diye biliyorum ve Razerın mağazasında olan neredeyse tüm ürünler de Türkiyeye gelmiş olduğundan bunun gelmeme olasılığı bence baya düşük. Aynı zamanda V2 Pronun eski modeli artık Amerikada vs resmi olarak satılmıyor yani Türkiye'ye de yeni V2 Pro geleceği zaman yeni modeli gelecektir ancak ne zaman gelir hiçbir fikrim yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklığın yeni model linkini de atayım: https://www.razer.com/gaming-headsets/Razer-BlackShark-V2-Pro/RZ04-04530100-R3U1

Top Bottom