Neler Yeni

Razer blackshark v2 pro 2023 Synapse sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömür ali kurt
synapse 3 kurdum ve kulaklığımı algılamıyor update var diyor yapmaya çalışıyorum resimdeki hatayı veriyor yardım edebilecek var mı sil yükle demeyin lütfen

Ekler

• resim_2023-10-27_131941097.png
    resim_2023-10-27_131941097.png
    788.6 KB · Hit: 244
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
hamza kartal
Videoyu izleyebilirsiniz. Çok bilindik bir hata benimde başıma gelmişti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

synapse 3 kurdum ve kulaklığımı algılamıyor update var diyor yapmaya çalışıyorum resimdeki hatayı veriyor yardım edebilecek var mı sil yükle demeyin lütfen
Ayrıca bir kişide asus router - modem cihazlarında otomatik blocklama özelliği olduğunu söylüyor. Sorun çözülmezse 192.168.1.1 adresi üzerinden gateway inize gidin sol panelde bulunan AI Protection veya AI koruması yazan kısımda tehlikeli siteleri engelle kısmını etkisiz hale getirin 1-2 dakika bekledikten sonra razer installer ı tekrar yükleyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömür ali kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Videoyu izleyebilirsiniz. Çok bilindik bir hata benimde başıma gelmişti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca bir kişide asus router - modem cihazlarında otomatik blocklama özelliği olduğunu söylüyor. Sorun çözülmezse 192.168.1.1 adresi üzerinden gateway inize gidin sol panelde bulunan AI Protection veya AI koruması yazan kısımda tehlikeli siteleri engelle kısmını etkisiz hale getirin 1-2 dakika bekledikten sonra razer installer ı tekrar yükleyin.
düzelmedi

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Emir
bazı razer ürünleri synapse 2.0 destekliyor . Tam bakmadım ama bende razer bw klavye vardı mesela o synapse 3.0 da görünmüyordu.

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Emir

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic
2020 modeli var bende sorun yok komple sürümü kaldırıp 0dan kurmayı denedin mi

tr2x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Cengiz B.
razer synapse 3 sıkıntılı bi uygulama benim anladığım kadarıyla. 1 haftadır deathadder v2x kullanıyorum. bazen görüyor fareyi bazen görmüyor, kafasına göre takılıyor. uygulama kaldırdığın yerder razer synapse bul, kaldır butonunun yanında değiştir var oraya bas. açılan razer penceresinde repair de tekrar yükleme yaptır. bazen görüyor bazen görmüyor. bu güne kadar her pc açtığımda yaptım bunu genelde düzeldi ama artık vazgeçtim ben de uygulamadan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömür ali kurt
razer synapse 3 sıkıntılı bi uygulama benim anladığım kadarıyla. 1 haftadır deathadder v2x kullanıyorum. bazen görüyor fareyi bazen görmüyor, kafasına göre takılıyor. uygulama kaldırdığın yerder razer synapse bul, kaldır butonunun yanında değiştir var oraya bas. açılan razer penceresinde repair de tekrar yükleme yaptır. bazen görüyor bazen görmüyor. bu güne kadar her pc açtığımda yaptım bunu genelde düzeldi ama artık vazgeçtim ben de uygulamadan.
onu da çok denedim ama hiç görmüyor keşke ayrı bir driver da olsa

edilee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
dddd
Merhaba herhangi bir çözüm bulabildiniz mi bende aynı kulaklığa sahibim ve 4 5 aydır bu şekilde çok üzücü 8 bin liralık bir kulaklık white modelini almıştım ne denediysem olmadı razer.com sitesinede yazdım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,781
Üyeler
150,932
Son üye
whakawa
Top Bottom