Neler Yeni

Yardım Razer Blackshark v2 Pro Önerilere Açığım

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mert Önder
Razer Blackshark v2 Pro Almaya düşünüyorum varmı bu nun yerine bu al diyebileceğiniz önerdiğiniz

Garipbirfizikci

80+ Bronze
ne odaklı kullanacaksın, yani ilk 5 listesi yapar mısın?

mesela ben barracuda x aldım,

Önceliklerim
1) pc telefon geçişi
2) 7.1 surround
3) mikrofon ekle çıkar kolaylığı
4) pasif gürültü engelleyen bez dolgu kulaklık
5) çıkarılabilir parçaların 3-4 yıl sonra bile kolay bulunması

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mert Önder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne odaklı kullanacaksın, yani ilk 5 listesi yapar mısın?

mesela ben barracuda x aldım,

Önceliklerim
1) pc telefon geçişi
2) 7.1 surround
3) mikrofon ekle çıkar kolaylığı
4) pasif gürültü engelleyen bez dolgu kulaklık
5) çıkarılabilir parçaların 3-4 yıl sonra bile kolay bulunması
1) Kablosuz olması
2) Mıkrofon kalıtesı cıkarılabılır olmasa
3)dış Gürültü engellemesi
Özellikle FPS oyunlarda güzel ses kasılmasını istiyorum

Garipbirfizikci

80+ Bronze
1) Kablosuz olması
2) Mıkrofon kalıtesı cıkarılabılır olmasa
3)dış Gürültü engellemesi
Özellikle FPS oyunlarda güzel ses kasılmasını istiyorum
satıcılara göre değilir razer alacaksan 2022 modellerini almanı tavsiye ederim, pro diye bazen 2021 leri satabiliyorlar, 2021 mikrofonları kötü 20 saat pil süresi var, 2022de ise ortalama 40-50 saat çalışma ve güzel mikrofonları var, 2023 modelleri daha da iyi 70 saat veriyor tam olarak genelde normal ve pro arasında wifi oluyor bi de sürücüler 40mm ken 50mm oluyor proda

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Mehmet Yılmaz
Razer Blackshark v2 Pro Almaya düşünüyorum varmı bu nun yerine bu al diyebileceğiniz önerdiğiniz
Mediamarkt ya hepsini denedim ergonomi olarak Razer dan iyisi yok ses kalitesi olarak orijinal ses tatmin etmeyebilir benim v2 blackshark öyleydi sonra uzun bi süre ekolayzır ile uğraştım Rehberi var forum da şimdi keyifle kullanıyorum CS de güzel ses kasılıyor ama Valorant ta bi garip sesler sağdan adam gelirken sol daki kulaklık aktif oluyor CS de böyle bir şey yok bu Valorant sıkıntılı oyun Valorantta hangi kulaklığı alırsanız alın güzel ses kasamazsınız, CS de ben nokta atışı ses kasıyorum hile diyenler bile oluyor

Doğukan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Doğukan Peynirci
Cloud 2 den Blackshark v2 Pro 2023 e geçtim. Razer yazılımı 2 haftadır çökmüş durumda yeni yeni toparlıyorlar.

lepistes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Berkay
Steam
https://steamcommunity.com/id/lepistes
Discord
lepistes#1213
Razer almanı önermem. Hatta direk oyuncu kulaklığı olarak satılan kulaklıklardan ses kasma dışında pek iyi bir performans beklemeni önermem. Önceden razer blackshark v2 usb kullandım steel series arctis 3 kullandım, arctis 5 kullandım, cloud 3 ve 2 kullandım fakat hiç birinin ses kalitesi hoşuma gitmedi. Şuanda aktif olarak alman markası olan beyerdynamic'in mmx150 kulaklığını kullanıyorum ve ses kalitesi açısından DT770pro'nun sürücülerini kullanıyor, kullandığım en iyi ses kalitesine sahip kulaklık olabilir ve kulaklığın ses kasma kabiliyetinin cloud 2 ile aynı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca kulaklığın mikrofonu ise bana kalırsa diğer çoğu oyuncu kulaklığının mikrofonundan katlarca daha iyi. Ayrıca kulaklığın dışında 2 farklı mikrofon ile dışarıyı duyabilme gibi farklı farklı özellikleri var şuanda burada anlatamayacağım fakat MMX150'ye bir göz gezdirebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,669
Üyeler
151,438
Son üye
yuni88
Top Bottom