Neler Yeni

Razer Blackshark V2 X vs Gamepower Ranger

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu
Gençler öncelikle selam.

Yeni sistem diziyorum, ve kulaklık için bu iki kulaklık arasında kaldım. Fiyat olarak birbirlerine yakınlar. Fiyat ortalaması 1000 - 900 TL arasında. Ama benim için hangisinin mikrofon kalitesi daha verimli o önemli. ''Rampage RM-K1 Pulsar'' marka bir kulaklık kullanıyordum, ve arkadaşlarım arada mikrofon kalitesinden ötürü ineli şakalar yapıyordu. Daha kaliteli bir mikrofona geçmek istiyorum. Ranger'ın teknik özelliklerinde ''KRİSTAL BERRAKLIĞINDA SES KALİTESİ'' tarzında ithamları vardı. Ama bir video testine denk gelemedim. Klasik TR youtuberları kulaklığı çekmiş, ama mikrofon test edenini bulamadım.

Kıssadan hisse; kullanan veya bilgi sahibi kardeşlerimin tavsiyesini bekliyorum, hangisi iseniz onu da belirtirseniz sevinirim. Blackshark V2 X için dikkatinizi ekstradan çekiyorum, o gaflete ben de başta düşmüştüm. V2 değil bu, X modeli daha ekonomik modeli imiş. Ve bu yüzden bazı imkanları daha düşük. Şimdiden vakit ayırdığınız için teşekkürler...
Mesaj otomatik birleştirildi:

EDİT : Buldum Ranger için mikrofon testini. Razer daha iyi gibi. Aradaki fark açılmazsa onu alacağım. Sizlerin bana var mı bu civarlarda, daha iyi mikrofonu olan bir gaming kulaklık öneriniz?

Top Bottom