Neler Yeni

Razer Blackshark V2x siparişimi iptal etmeli miyim?

Squarlyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Sami Yusuf Arvasi
İlgilendiği Kategoriler
Fiyat performans sistem toplama tavsiyeleri, Çevre birimi önerileri, Oyun tavsiyeleri
Discord
Squarlyx#1441
Dostlar uzun süre rampage drop plus kullanan ve kulaklıktan memnun olan birisiyim. bozulduğu için değiştirmek zorunda kaldım.
bir kaç gündür araştırıyorum razer blackshark v2x bayağı bir önerildiğinden sipariş verdim ancak kulaklığın dahili ses kartı olmaması beni korkutuyor.
Bilgisayarımın anakart modeli h520m-k ve internette gördüğüm kadarıyla giriş seviyesi bir ses kartına sahipmiş o yüzden ses kalitesi nasıl olur yada daha önemlisi ses seviyesi ne kadar yüksek olur bilemiyorum
internette çok fazla insan ses seviyesinin düşük olmasından şikayetçi olmuş.(bu kadar irdelememden anlaşılacağı üzere ses seviyesi benim için önemli bir faktör)
Sizde siparişi iptal edip ses kartı dahili başka bir kulaklığa yönelmeli miyim?
Eğer cevabınız evet ise bu fiyat bandında hangi kulaklığı önerirsiniz?

Squarlyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Sami Yusuf Arvasi
İlgilendiği Kategoriler
Fiyat performans sistem toplama tavsiyeleri, Çevre birimi önerileri, Oyun tavsiyeleri
Discord
Squarlyx#1441
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Batuhan
Valla ben 3-4 yıldır blackshark v2 kullanıyorum ama benim kulaklığım ses kartlı modeli x modeli değil. Çok rahat hafif memnunum bundan önce hyperx cloud II kullandım. Kulakları aşırı terletiyor derileri soyuluyor ve dip ses sorunlu oluyor. Bu kulaklıkta pedler deri olmadığı için kulağı terletmiyor soyulma vs yapmıyor malzeme kalitesi yazılımı vs. güzel memnunum, şuana kadar sorun yaşamadım. O yüzden tercihin bana göre güzel. Onun harici sana önerim bunu al eğer ses seviyesi yetersiz gelirse harici ses kartı alıp ses seviyesini yükseltirsin. Bu attığım model ses kartı gayet başarılı deneyimledim önerebilirim.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,902
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
V2X ses kartsız baya kötü bir model bu ürünü kim öneriyorsun hayatında daha iyi bir kulaklık kullanmamıştır, bunu öneriyordur. V2X F/P ürünken güzeldi zamanında ama sonra çok gereksiz değer kazandı. Ses kartı takınca v2`den neredeyse farkı yok bu arada. Ses kartı alınıp kullanılacaksa güzel ürün ama ses kartsız bir hiç. Şöyle bir şey var, ses kartı alana kadar C3 alırsın şuan 2350-2499Tl.

Squarlyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Sami Yusuf Arvasi
İlgilendiği Kategoriler
Discord
Squarlyx#1441
Valla ben 3-4 yıldır blackshark v2 kullanıyorum ama benim kulaklığım ses kartlı modeli x modeli değil. Çok rahat hafif memnunum bundan önce hyperx cloud II kullandım. Kulakları aşırı terletiyor derileri soyuluyor ve dip ses sorunlu oluyor. Bu kulaklıkta pedler deri olmadığı için kulağı terletmiyor soyulma vs yapmıyor malzeme kalitesi yazılımı vs güzel memnunum şuana kadar sorun yaşamadım. Sana önerim bence bu modelde kal eğer ses seviyesi yetersiz gelirse harici ses kartı alır takarsın.
Hocam galiba eskiden v2 ile v2x arasında çok bir fark yokmuş. Şimdi bakınca 2 katından bile daha pahalı.
eğer 2500 gibi bir civarlarda olsaydı hiç düşünmeden razer alırdım ama bu ses kartı mevzuları beni harbi strese soktu.
Eğer hiç olmazsa sizin de dediğiniz gibi harici ses kartı alacağım gibi ama onların fiyatları hakkında da hiçbir bilgim yok.
Ses kartları hakkında bilgi sahibiyseniz öneri verirseniz sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

V2X ses kartsız baya kötü bir model bu ürünü kim öneriyorsun hayatında daha iyi bir kulaklık kullanmamıştır, bunu öneriyordur. V2X F/P ürünken güzeldi zamanında ama sonra çok gereksiz değer kazandı. Ses kartı takınca v2`den neredeyse farkı yok bu arada. Ses kartı alınıp kullanılacaksa güzel ürün ama ses kartsız bir hiç. Şöyle bir şey var, ses kartı alana kadar C3 alırsın şuan 2350-2499Tl.
Ne diyorsun o halde hocam sizce sipariş iptali yapıp cloud 3 almalı mıyım? yoksa harici ses kartı mı alayım?
Cloud 3 ün malzeme kalitesi ve mikrofonu blacksharktan daha kötü diyenler gördüm ondan biraz da çekiniyorum.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Batuhan
Hocam galiba eskiden v2 ile v2x arasında çok bir fark yokmuş. Şimdi bakınca 2 katından bile daha pahalı.
eğer 2500 gibi bir civarlarda olsaydı hiç düşünmeden razer alırdım ama bu ses kartı mevzuları beni harbi strese soktu.
Eğer hiç olmazsa sizin de dediğiniz gibi harici ses kartı alacağım gibi ama onların fiyatları hakkında da hiçbir bilgim yok.
Ses kartları hakkında bilgi sahibiyseniz öneri verirseniz sevinirim.
Yukarıdaki mesajı düzenledim ve önerdim. Bu önerdiğim ses kartını nişanlıma aldığım acer nitro laptopun yanındaki sette bulunan hyperx cloud core 7.1 kulaklığa aldık. O kulaklıkta da ses kartı yoktu bu ses kartı gayet yükseltti sesi ve ses kalitesini, yeterli geldi bizim için. Ayrıca amazon.tr satıcısı olduğu için 30 gün koşulsuz iade alıyorlar ses kartını beğenmezsen geri gönderebilirsin.

Squarlyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Sami Yusuf Arvasi
İlgilendiği Kategoriler
Discord
Squarlyx#1441
Yukarıdaki mesajı düzenledim ve önerdim. Bu önerdiğim ses kartını nişanlıma aldığım acer nitro laptopun yanındaki sette bulunan hyperx cloud core 7.1 kulaklığa aldık. O kulaklıkta da ses kartı yoktu bu ses kartı gayet yükseltti sesi ve ses kalitesini, yeterli geldi bizim için. Ayrıca amazon.tr satıcısı olduğu için 30 gün koşulsuz iade alıyorlar ses kartını beğenmezsen geri gönderebilirsin.
teşekkür ederim hocam. Büyük ihtimal iptal etmek yerine ses kartı satın alacağım hem bu kulaklığın başına bir şey gelirse bir sonraki alacağım kulaklıkta da bu ses kartı mevzusu üzerine düşünmeme gerek kalmaz.

Top Bottom