Neler Yeni

Razer Blackwidow V2 Hiçbir yerde bulamıyorum

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Kayhan Uygun
Arkadaşlar ben razer blackwidow chroma v2 sıfır almak istiyorum fakat internette hiçbir yerde v2 modelini bulamıyorum sadece v3 ya da farklı modelleri oluyor v2 nereden bulabilirim yardımcı olur musunuz lütfen elinde olan varsa yeni sıfır gibi ona bile razıyım artık...

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Halis Özer

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Arkadaşlar ben razer blackwidow chroma v2 sıfır almak istiyorum fakat internette hiçbir yerde v2 modelini bulamıyorum sadece v3 ya da farklı modelleri oluyor v2 nereden bulabilirim yardımcı olur musunuz lütfen elinde olan varsa yeni sıfır gibi ona bile razıyım artık...
Mediamarkta gördüm geçen de 800tl idi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim baktığım yanlış model mi acaba, arkadaşın attığı bir k dan fazla

Yanlış model mi acaba arkadaşın attığı bir k dan fazla
Ornata chroma v2 imiş benim gördüğüm, özür dilerim

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Kayhan Uygun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yanlış bakmadıysam bu olması lazım

doğru bakmışsınız fakat bu aşırı pahalı nasıl desem size hani aynı ürünü bi 500 tl ye satan bir de 2500 tl ye satan satıcılar olurya siz 2500 tl ye satanlardan bulmuşsunuz böyle anlatayım

NotGonna

80+ Bronze
neden bu kadar istiyosunuz hocam? daha iyi seçenegi vardır elbet ben de aradım bulamadım bulduklarım da çok pahalı tavsiye etmem almanı

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Kayhan Uygun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
neden bu kadar istiyosunuz hocam? daha iyi seçenegi vardır elbet ben de aradım bulamadım bulduklarım da çok pahalı tavsiye etmem almanı
kasasını çok seviyorum v3 modeli var bende fakat memnun değilim aşırı sert geliyor switchleri

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
kasasını çok seviyorum v3 modeli var bende fakat memnun değilim aşırı sert geliyor switchleri
ne kadar verirsin sadece bilek desteğinde soyulma var sol kısmında

Caelius

80+ Silver
Hocam mekanik degil o klavye biliyorsunuzdur heralde

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
ne kadar süre kullanıyorsunuz? hangi switch ?
hatırlamıyorum süresini padde yırtılma var ve sadece mıknatıs sorunu var ikiside klavyeye dokunmöayan şeyler kablosu vs tertemiz yırtık vs yok green switch razer orjinali yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,401
Üyeler
156,478
Son üye
okansanturk
Top Bottom