Neler Yeni

razer blackwidow v3 klavyem bi anda saçma sapan renkler yanmaya başladı

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe Şallı
beyler şimdi ben wave efektini açıyorum yukarı çıkıyor iniyor normal yanıyor sonra tekrar bozuluyo anlamadım gitti. bi de kasa kasa renk değiştiriyor.
yardım edin la

furkaann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Furkan Arslan
beyler şimdi ben wave efektini açıyorum yukarı çıkıyor iniyor normal yanıyor sonra tekrar bozuluyo anlamadım gitti. bi de kasa kasa renk değiştiriyor.
yardım edin la
bendede aynı klavye mevcut herhangi bir uygulamaya girdiğinde bu sorunu yaşıyorsun sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

herhangi bir uygulamaya giriyor musun? Örneğin opera tarayıcıda klavyenin rengi kırmızı oluyor ets oyununda farklı farklı modlara giriyor Razer Synapse uygulamasından ayarlayabilirsin bunu

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic
Acaba uygulamaya göre olan mı açtın yanlışlıkla ben bir ara renk değiştireyim dedim o sırada mesela operadaki sekmelere göre filan renk değiştirmeyi açmış sonrasında fark ettim v2 kullanıyorum bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe Şallı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bendede aynı klavye mevcut herhangi bir uygulamaya girdiğinde bu sorunu yaşıyorsun sanırım

herhangi bir uygulamaya giriyor musun? Örneğin opera tarayıcıda klavyenin rengi kırmızı oluyor ets oyununda farklı farklı modlara giriyor Razer Synapse uygulamasından ayarlayabilirsin bunu
yok biliuyorum o modu kapalı zaten o da

klavyeye reset attığımda düzeldi
ama 2-3 kere yapmam gerekti

bi de şey sorucam ben pc ye format atttım sonra chroma apps i açtım ama ets de olmuyor nedeninni biliyor musun? formattan önce oluyordu

furkaann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Furkan Arslan
yok biliuyorum o modu kapalı zaten o da

klavyeye reset attığımda düzeldi
ama 2-3 kere yapmam gerekti

bi de şey sorucam ben pc ye format atttım sonra chroma apps i açtım ama ets de olmuyor nedeninni biliyor musun? formattan önce oluyordu
bir fikrim yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,932
Üyeler
147,244
Son üye
sikibidi
Top Bottom