Neler Yeni

Razer Blackwidow v3 vs Steelseries Apex 5

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emir İtmeç
nasıl yok olması lazım doğru yerden baktığına emin misin
itopyada bu şekilde gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

rgb stok yok sanırım ama fiyatı da fazladır tahminimce

Ekler

• k68.png
    k68.png
    1.2 KB · Hit: 24
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emir İtmeç
birkaç gün oldu şu an hyperx alloy origins modeli amazonda 1186 TL gözüküyor fiyatı gayet iyi fakat alloy origins core adlı tkl modele bakacağım mediamarktta 1500 TL civarında. aslında koyu bir blue switch tutkunuyum fakat sanırım red switche de bir şans verme zamanı geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada sanırsam 1500 TL iyi fiyattır değil mi bu klavye için ? :D

Son düzenleme:

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Ben 2 aydır klavye araştırıyorum. Bu dediklerine de baktım aralarından en iyisi şuan kendi fikrimce Razer Blackwidow v3. Ben bu klavyeye karar kıldım. Alanların yorumlarını da aldım. Olumsuz yorumları da okudum. 4-5 sene rahat götürecek bir klavye. İleride PBT keycaps da almayı düşünüyorum. Şuan takipteyim 1300-1500 TL düştüğünde alacağım direkt. 2 hafta önce Amazon üzerinde 1500 TL idi. Param yoktu o zaman.
2 aydır araştırdım bu fiyat aralığında sana iki klavye öneriyorum ve bunlar seni üzmez. XPG Summoner Red Switch, Cherry Mx switchlere sahip multimedya ve bilek desteği var. Yazılımı ara sıra sıkıntı çıkartıyormuş ama birkaç kişi çözümünü bulmuş diye okudum. Diğeri Razer Blackwidow v3. Bütçen yetiyorsa Razer Hunstman da alabilirsin.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Ben 2 aydır klavye araştırıyorum. Bu dediklerine de baktım aralarından en iyisi şuan kendi fikrimce Razer Blackwidow v3. Ben bu klavyeye karar kıldım. Alanların yorumlarını da aldım. Olumsuz yorumları da okudum. 4-5 sene rahat götürecek bir klavye. İleride PBT keycaps da almayı düşünüyorum. Şuan takipteyim 1300-1500 TL düştüğünde alacağım direkt. 2 hafta önce Amazon üzerinde 1500 TL idi. Param yoktu o zaman.
2 aydır araştırdım bu fiyat aralığında sana iki klavye öneriyorum ve bunlar seni üzmez. XPG Summoner Red Switch, Cherry Mx switchlere sahip multimedya ve bilek desteği var. Yazılımı ara sıra sıkıntı çıkartıyormuş ama birkaç kişi çözümünü bulmuş diye okudum. Diğeri Razer Blackwidow v3. Bütçen yetiyorsa Razer Hunstman da alabilirsin.
bunu al bari bence blackwidowdan iyi

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Bu tarz sevmiyorum full klavye alacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Utku Kulaç
Ben Apex 5 almayı düşünüyordum fakat arada sanki biraz fiyat farkı var. Apex 5 hem hibrit hem 25 milyon tıklama ömrü var , Blackwidow'da 80 milyon tamamen mekanik switchler var. Ses kesinlikle sıkıntı değil hatta clicky switchleri daha çok seviyorum hangisini almak mantıklıdır ?

Ayrıca neden olduğunu anlamadığım bir şekilde D&R'da 2 farklı link var razer için :

Burada da Apex 5:

blackwidow v3 kullanıyorum aşırı derecede güzel klavye kullanmayanlar kötü diyor nerden bilsin kullanmıyorlar boş yorumları takma alacaksan al RGB su falan efsane

Cinnamon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emir İtmeç
HyperX alloy origins core'u almadım, içime bir türlü sinmedi red switch olduğu için. Mavi switchli bu bütçede ne önerirsiniz başka?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,155
Üyeler
143,097
Son üye
Xiohja
Top Bottom