Neler Yeni

Razer DA V2 X Hyperspeed Alınır mı?

Courageux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Alperen
Merhaba,

Uzun zamandır G203 kullanıyorum. Kablosuz bir mouse arayışındayım. Mouse'u palm grip şeklinde tutuyorum. Ek olarak elim büyük. G203'de dışarıda kalıyor. Şu an hesabımda olan indirimlerle birlikte 750 TL'ye satın alabiliyorum DA V2 X Hyperspeed'i. Normalde AJ199 alacaktım ancak palm tutuş için uygun olmadığını okudum. Sizce 750 TL'ye bu mouse'u satın almak mantıklı mı? Genelde CS:GO oynuyorum ve tasarım yapıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Çetin
mantıklı olabilir sensörü çok iyi olmasada güzel mouse çok tryhard oyuncu değilseniz alın derim

Courageux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mantıklı olabilir sensörü çok iyi olmasada güzel mouse çok tryhard oyuncu değilseniz alın derim
Hocam bayağı tryhard oynuyorum ya açıkçası. Palm tutuşa uygun kablosuz güzel bir şey bulabilsem hemen alacağım. AJ199 veya Deathadder v2 Pro hakkında hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Çetin
Ajaz aj güzel mouse ve uygun fiyatlı fakat kücuk bir mouse tu galiba palm tutuyorsanız ve eliniz büyükse deathadder v2 pro mantıklı bir seçim olur bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Hocam bayağı tryhard oynuyorum ya açıkçası. Palm tutuşa uygun kablosuz güzel bir şey bulabilsem hemen alacağım. AJ199 veya Deathadder v2 Pro hakkında hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ajazz AJ199 der geçerim canavar gibi mouse. Hem teknik hem de ergonomi olarak daha iyisi yok.

Mr.HigiTana

80+ Bronze

Courageux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ajazz AJ199 der geçerim canavar gibi mouse. Hem teknik hem de ergonomi olarak daha iyisi yok.
Hocam şu an G203'te elim bayağı dışarıda kalıyor aynı sorunu AJ199'da da yaşar mıyım? Özellik olarak bu fiyat aralığında en iyisi gibi duruyor. Bir de bilginiz varsa kablo takılıyken oynama ihtimali oluyor mu bu mouse ile?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ajaz aj güzel mouse ve uygun fiyatlı fakat kücuk bir mouse tu galiba palm tutuyorsanız ve eliniz büyükse deathadder v2 pro mantıklı bir seçim olur bence
Evet hocam v2 Pro da palm için çok uygun bir seçenek gibi geldi. Tek sıkıntı arada 300-400 TL fark olması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Hocam şu an G203'te elim bayağı dışarıda kalıyor aynı sorunu AJ199'da da yaşar mıyım? Özellik olarak bu fiyat aralığında en iyisi gibi duruyor. Bir de bilginiz varsa kablo takılıyken oynama ihtimali oluyor mu bu mouse ile?

Evet hocam v2 Pro da palm için çok uygun bir seçenek gibi geldi. Tek sıkıntı arada 300-400 TL fark olması.
Sorun yaşamazsın.

kajuxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Davut Solak

Naptınız hocam aldınız mı aldıysanız hangisini aldınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,405
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu
Top Bottom