Neler Yeni

Razer Deathadder V2 almalı mıyım?

KnightDavion

80+ Bronze
Bütçe
450
Merhaba.

Logitech G302 Mouse'um artık 6 sene sonunda çift tıklamaya başladı bu yüzden yeni mouse almam gerekti.

Biraz araştırma yaptığımda 750 TL altı en iyi fareler arasında Razer Deathadder V2'nin de olduğunu gördüm. Bu fareyi almayı düşünüyorum.
2 adet emin olamadığım konu var.

1) Elimin büyüklüğü 18 CM. Ürünün bazı yorumlarında büyük elli kişilerin daha rahat kullanabileceği belirtilmiş. Mouse elime büyük gelir mi?
2) Bazı yorumlarda "Ömürlük ürün" olarak belirtilmiş. Bu yoruma katılıyor musunuz?

Hem genel kullanım hem her çeşit oyun için bu konuyu açmış bulunmaktayım. Ya da bu mouse yerine G102 gibi uygun fiyatlı 170-180 TL bandında bir ürün mü tercih etmeliyim?

Yorumlarınız benim için değerli. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Merhaba.

Logitech G302 Mouse'um artık 6 sene sonunda çift tıklamaya başladı bu yüzden yeni mouse almam gerekti.

Biraz araştırma yaptığımda 750 TL altı en iyi fareler arasında Razer Deathadder V2'nin de olduğunu gördüm. Bu fareyi almayı düşünüyorum.
2 adet emin olamadığım konu var.

1) Elimin büyüklüğü 18 CM. Ürünün bazı yorumlarında büyük elli kişilerin daha rahat kullanabileceği belirtilmiş. Mouse elime büyük gelir mi?
2) Bazı yorumlarda "Ömürlük ürün" olarak belirtilmiş. Bu yoruma katılıyor musunuz?

Hem genel kullanım hem her çeşit oyun için bu konuyu açmış bulunmaktayım. Ya da bu mouse yerine G102 gibi uygun fiyatlı 170-180 TL bandında bir ürün mü tercih etmeliyim?

Yorumlarınız benim için değerli. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
G102 ürününde sensör kalitesi beklediğimiz gibi değildi o yüzden o mouse almamalısın benimde elimin boyu o civarda Razer viper mini kullanıyorum o zaman bütçem daha rahat olsaydi kesinlikle deathadder V2 alacaktım gerek viper mini 230 TL ye gelmesi gerek o zaman deathadder v2 500 TL üstünde olması beni buna itti. Ben senin yerinde olsam bütçem yeterli ise Deathadder v2 alırım. Mouse çok önemli bir bileşen sürekli değiştirmek oyun oynayan biri için hiç iyi olmuyor.

KnightDavion

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Yorumları takip ediyorum. Diğer arkadaşların da fikirlerini bekliyorum. :)

KnightDavion

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet, katılıyorum.
Elim 18CM ve hafif claw grip tutuyorum, tam geliyor.
Mouse fazla hafif, yanlardan sıkıştırınca biraz gıcırdama yapıyor ama bu benim için sorun değil

Hepsiburada'da bazı yorumlarda sol tık çok hassas, bazen yanlışlıkla tıklamadan bile kendi kendine tıklanabiliyor diye yazmışlar. Tam olarak açıklayabildim mi bilmiyorum. :) Doğruluk payı var mı? Bu konuda düşünceniz nedir.?

Bir de konfor açısından biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz?

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hepsiburada'da bazı yorumlarda sol tık çok hassas, bazen yanlışlıkla tıklamadan bile kendi kendine tıklanabiliyor diye yazmışlar. Tam olarak açıklayabildim mi bilmiyorum. :) Doğruluk payı var mı? Bu konuda düşünceniz nedir.?

Bir de konfor açısından biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz?
Tıkları genel olarak hassas ama şuana kadar hiç yanlışlıkla basmadım, konfor konusunda gayet iyi.
Yan tarafları kauçuk tarzı bir şey o yüzden tutuş kolaylaşıyor.

raguee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Burak Berk Kaya
Instagram
buraakberkk
Twitter
Shkilacci
1.5 yıldır aktif olarak kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Şu ana kadar yanlışlıkla ben de hiç basmadım sağ sol clicklere.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,831
Üyeler
153,765
Son üye
umu7788
Top Bottom