Neler Yeni

İnceleme Razer Deathadder V2 Mini

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mustafa

Arkadaşlar incelememde resim olmadığı için kusura bakmayın, incelemenin devamını yarın getiricem.

Trendyol "Techburada" satıcısından 23.05.2022 tarihinde aldığım mouse 26.05.2022 tarihinde aras kargoyla geldi. Paketlemesi ise ince beyaz bir kağıt ve üzerinde baloncuk ambalajıyla geldi, kutuda hiçbir hasar yoktu. Kutudaki yazılar ingilizceydi(bazı arkadaşlar başka satıcıdan aldığında çince gelmiş o yüzden değindim buraya), kutunun önünde yazan mouse model yazısı ise farklı açılardan baktığımda renk değiştiriyordu ve razer amblemi pütürlüydu, araştırmalarıma göre her şey gayet yerinde. Kutunun yanında iç tarafında kullanım klavuzu ve garanti belgesi vardı(garantisi Arena, bazı araştırmalarıma göre Arena distrübitörü "galiba"). Kutunun içinden çıkanlarsa siyah kullanım klavuzu, razer sticker, grip tape ve mouse un kendisi. İzlediğim videolardan yola çıkarak mouseun altına, üstüne, kablonun diplerine, kablonun kendisine baktım ve hiçbir anormal bir şey görmedim. Yarın ise mouseu bağlayıp synapse uygulamasına bakıcam. Kargom geldiğinde, işim çıktığı için, hemen çalışıyormu diye kasya takıp baktım, rgb si yanıyordu sorunsuz şekilde. Yarın synapse uygulamasıda sorunsuz şekilde çalışırsa tamamdır.

Çakma razer ürünleri piyasada fink attığı için, bu mouseu alacak olan arkadaşlara yardım niteliğinde bir yazı yazayım dedim. İyi günler dilerim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,387
Üyeler
141,829
Son üye
mthnbarut
Top Bottom