Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Razer Deathadder V3 1298 TL Nays Ile 1188 Tl

Tomzila

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert kubilay zekiri
daha önce nays ile hiç alışveriş yapmadım ödeme nasıl oluyor ben direkt ürünün bütün parası ile satın alıyorum ve bana sonrasında geri ödeme mi yapılıyor yardımcı olur musun.

Nestherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Berkan Demir
daha önce nays ile hiç alışveriş yapmadım ödeme nasıl oluyor ben direkt ürünün bütün parası ile satın alıyorum ve bana sonrasında geri ödeme mi yapılıyor yardımcı olur musun.
evet nays ile satın alıyosun para 1-2 güne geri yatıyo hesabına

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,125
İsim
kilan embappe
Güzel mouse o paraya da alınır. Büyük el ve palm tutuşun kralı be.

Tomzila

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert kubilay zekiri
1395 TL oldu dahada uyguna geliyor nays ile
henüz almadım bir sorum daha var şimdi nays a para yüklüyorum ardından direkt alışveriş yapıyorum ve sonrasında geri ödeme mi oluyor yoksa kupon kodu vb. bir şey mi girmem gerekicek ilk kez nays kullanıcam çünkü

121709

80+ Silver
Elim büyük değil, yani nasıl tarif ederim bilmiyorum ama büyük değil işte, cinsiyetime göre normal boyutta. Alınır mı? Büyük gelir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan Ekici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elim büyük değil, yani nasıl tarif ederim bilmiyorum ama büyük değil işte, cinsiyetime göre normal boyutta. Alınır mı? Büyük gelir mi?
elimde hem viper modeli hemde deathadder modeli var yuksek bir tutus istiyorsan deathadder alcak tutus istiyorsan viper modelini tercih etmelisin el boyu olarak 18cm elim viper bir tik kucuk deathaddera gore
Mesaj otomatik birleştirildi:

henüz almadım bir sorum daha var şimdi nays a para yüklüyorum ardından direkt alışveriş yapıyorum ve sonrasında geri ödeme mi oluyor yoksa kupon kodu vb. bir şey mi girmem gerekicek ilk kez nays kullanıcam çünkü
Naysa para yukluyorsun odeme adiminda nays daki karti kullaniyorsun 3 is gunu sonra paran hesaba nakit sekilde yatiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,360
İsim
Diyarhan
V2 gibi malzemesi dandik duruyor.

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Okan kaygısız

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
V2 gibi malzemesi dandik duruyor.
This mouse feels very sturdy and well-built. There are no loose parts or rattling noises when you shake the mouse. However, there's some minor flexibility on the underside, which is fairly typical and doesn't present any issues during use. You can activate the side buttons if you squeeze very forcefully into the sides of the mouse. However, it takes a concerted effort, and this is also very unlikely to present any issues while using the mouse normally.

rtingsdeki yazı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,008
Üyeler
150,388
Son üye
decowi
Top Bottom