Neler Yeni

🔥İndirim Razer Razer DeathAdder V3 HyperSpeed 3.824 TL

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
eyyüb
ben mousedan memnunum hocam gayet yeterli bence bugün HyperX alloy origins geldi ondanda memnun kaldım gayet güzeller ya ideal şu ekran olayınıda bi halledersem cok güzel olacak
monitor alamıcak gibiyim bende :D çok moralım bozuk.
samsung kötü durmuyor ya hdmi problemler çözülüyor gibi pasif soğutması da baya iyi deniyor.
aldın mı beğenirsen bence beğenmeme durumun az gibi en kötü iade edersin.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Halil
monitor alamıcak gibiyim bende :D çok moralım bozuk.
samsung kötü durmuyor ya hdmi problemler çözülüyor gibi pasif soğutması da baya iyi deniyor.
aldın mı beğenirsen bence beğenmeme durumun az gibi en kötü iade edersin.
o kadar para verip rezil olmak istemiyorum açıkcası :D kararsızım o konuda zaten indirimde oldugu yokta bugün geldi geldi gelmezse MSI G274QPX bunu alacam gibi hocam

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
eyyüb
o kadar para verip rezil olmak istemiyorum açıkcası :D kararsızım o konuda zaten indirimde oldugu yokta bugün geldi geldi gelmezse MSI G274QPX bunu alacam gibi hocam
oled al oled al :D 14 veren 24 de verir :D
bu monitorde güzel ölü pixel çok çıkıyor bu modelle genel olarak güzel monitor pişman olma sonra :D
çıksada servise götürdünmü direk değişim veya para iade raporu çıkıyor incehesaptan almıştım.
adamlar hemen kabul ediyor o şekilde :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

1111.jpg

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Halil
bu monitorde güzel ölü pixel çok çıkıyor bu modelle genel olarak güzel monitor pişman olma sonra :D
çıksada servise götürdünmü direk değişim veya para iade raporu çıkıyor incehesaptan almıştım.
hocam düşmezse bunu alacam işte arada 1 monitör parası var :D

Alıntıyı görüntüle
hocam öyle bişi çıkarsa hiç ugrasmam geri gönderirim ki :D onlar ugrassın

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
eyyüb
hocam düşmezse bunu alacam işte arada 1 monitör parası var :D

hocam öyle bişi çıkarsa hiç ugrasmam geri gönderirim ki :D onlar ugrassın
360hz 00.3 ms 240hz 1ms aslında 2 side farkını anlamak zor gibi ama sırf oled görüntü farkı güzel oluyor mor ton 2 sininde mevcut
biri 10-12 bit biri 8bit+frc renk farkı hissedersin ama bütçeye bakmak çok mantıklı oled alışan ips dönmek istemez ips yazı kalitesi dağa iyi oled görüntü kalitesi.

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Halil
hocam ilk önceligim tabii ki oyun ve oled istiyorum ama monitörler için yeni teknoloji oldugu için hem cok pahalı hem daha 3-4 sene sonra ne olacakları büyük bilinmezlik gibi 3-4 sene sonra ekranımda kocaman yanık olsun istemiyorum açıkcası :D

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
eyyüb
hocam ilk önceligim tabii ki oyun ve oled istiyorum ama yeni monitörler için yeni teknoloji oldugu için hem cok pahalı hem daha 3-4 sene sonra ne olacakları büyük bilinmezlik gibi 3-4 sene sonra ekranımda kocaman yanık olsun istemiyorum açıkcası :D
elektornik ürünlerin hepsi öyle kusursuz mal yok ips bir tık dağa uzun gibi duruyor tamamen şans işi.
yanma temizleme olduğu için herkes para veriyor yoksa bende yanaşmazdım çıkmasa imkanı yok almam beklerdim.
evet pahalımı gerçekten çok pahalı düşermi düşer ama ekonomi ile aynı fiyatta yerinde sayar veya fiyat artar.
bizim ülkede ekonomik olarak sorunumuz var o yüzden her sene dağa pahalı imkanı yok kaçamiyoruz qpx kaçmıyor bazen 10-11 bile düşüyor al oledi beğenmesen iade et ama hdmi kesinlikle al :D
ben onca ips panel varken sürekli va aldım ips sattım bilmiyorum .
CORSAIR XENEON FLEX 45WQHD240 45-Inch OLED sattık hayran oldum ve bunun puanı aşırı yüksek değil ama gerçekten çok manyak rengi ve görüntü kalitesi vardı :D
mikro led çıkarsa berki oled yerine tercih ederim birgün ama parayı bulursam değişmemek üzere ürün almak istiyorum 5-10 sene götürmeli beni ben delli istiyorum ekran yansıma ile derdim yok çünkü oda karanlık ve ışık yok arbler kapalı :D
ve curved curved alıştım sanki bazı monitörlere düzlere bakınca ters kavis yapmış gibi geliyor ekran sanki yeni monitörlerde ortası hafif öne bükük eskilere bakınca böyle bir şey yaşamiyorum.
Samsung odyssey g7 240hz var elimde önceden çok güzel geliyordu şimdi renk hafif soluk gibi geliyor bilmiyorum artık tatmin etmiyor beni.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa OZKAYA

bundan farkı nedir sizin attıgınızın?

biri pilli biri bataryalı sanırım. haliyle agırlık farkları da vardır. sonradan farkettim.. ama pilli olanda focus pro sensörüyle daha iyi sanırım.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Halil
elektornik ürünlerin hepsi öyle kusursuz mal yok ips bir tık dağa uzun gibi duruyor tamamen şans işi.
yanma temizleme olduğu için herkes para veriyor yoksa bende yanaşmazdım çıkmasa imkanı yok almam beklerdim.
evet pahalımı gerçekten çok pahalı düşermi düşer ama ekonomi ile aynı fiyatta yerinde sayar veya fiyat artar.
bizim ülkede ekonomik olarak sorunumuz var o yüzden her sene dağa pahalı imkanı yok kaçamiyoruz qpx kaçmıyor bazen 10-11 bile düşüyor al oledi beğenmesen iade et ama hdmi kesinlikle al :D
CORSAIR XENEON FLEX 45WQHD240 45-Inch OLED sattık hayran oldum ve bunun puanı aşırı yüksek değil ama gerçekten çok manyak rengi ve görüntü kalitesi vardı :D
mikro led çıkarsa berki oled yerine tercih ederim birgün ama parayı bulursam değişmemek üzere ürün almak istiyorum 5-10 sene götürmeli beni ben delli istiyorum ekran yansıma ile derdim yok çünkü oda karanlık ve ışık yok arbler kapalı :D
ve curved curved alıştım sanki bazı monitörlere düzlere bakınca ters kavis yapmış gibi geliyor ekran sanki yeni monitörlerde ortası hafif öne bükük eskilere bakınca böyle bir şey yaşamiyorum.
Samsung odyssey g7 240hz var elimde önceden çok güzel geliyordu şimdi renk hafif soluk gibi geliyor bilmiyorum artık tatmin etmiyor beni.

Sen o kadar üründen sonra normal hocam bizim gördüğümüz belli cihazlar sen gibi elimize büssürü cihaz geçmiyor ki :D Valla böyle diyorsun canımı OLED istetiyorsun yorumları okuyorum vazgeçiyorum canım sıkılıyor bugün her şey belli olacak indirim gelirse alacam :D

inan alırsamda senin tecrübene istaneden alacam yoksa afedersin almayı cok yemio gözüm :D

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Erdem Taha GEDİK
Beyler bir şey soracağım gaming gecesinden bilgisayar sipariş verdim sonra siparişi iptal ettim fakat o fiyat bandında bilgisayar bulamadım şuan müşteri hizmetleri kapalı sizce aynı fiyattan tekrar sipariş verebilirmiyim

FurkanIIy

80+ Bronze
Vay be zamanında bunu 600 TL'ye almıştım. Kullanmaya devam ediyorum.

snnogz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Sinan
hocam ilk önceligim tabii ki oyun ve oled istiyorum ama monitörler için yeni teknoloji oldugu için hem cok pahalı hem daha 3-4 sene sonra ne olacakları büyük bilinmezlik gibi 3-4 sene sonra ekranımda kocaman yanık olsun istemiyorum açıkcası :D
Sürekli aynı görüntü oynuyorsa o ihtimal var 2018 öncesi çıkanlarda vs miş yeni monitör lerde çözmüşler o işi anladığım kadarı ile Samsung oled 2k yi aldım ben birdaha o fiyata düşmez oled

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Halil
Sürekli aynı görüntü oynuyorsa o ihtimal var 2018 öncesi çıkanlarda vs miş yeni monitör lerde çözmüşler o işi anladığım kadarı ile Samsung oled 2k yi aldım ben birdaha o fiyata düşmez oled
kaça aldın hocam ? şuan Samsung Odyssey G6 26999 TL %5 ekstra indirimi girerse alacağım hepsiburadadan girmezse almayacağım :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,654
Üyeler
154,266
Son üye
e_m_s
Top Bottom