Neler Yeni

🔥İndirim Razer Deathadder V3 Pro Kablosuz 2.500 TL

YazılımKafa

80+ Silver
BEYLER GENELDE CSGO OYNUYORUM, RİVAL 3 MOUSE KULLANIYORUM. ŞUAN YENİ BİR MOUSE ALMAK İSTİYORUM ? EN BASİTİNDEN AL GEÇ DİYECEĞİNİ MODEL VAR MI? AMATOR OYUNCUYUM 1000 TL CİVARI AYIRSAM YETER GİBİ
Konu aç dostum. Konuyla alakasız şeyler yazma

JANEH

80+ Bronze
Farkında değil mi sanıyorsun? Amacı mesaj kasmak
ya kuran çarpsın rütbe mesaj bilmiyorum vallahi bilmiyorum billahi bilmiyorum rütbe nasıl kasılır Allahhh allaaahhh başlıcam senin rütbenede ha ne rütbesi işi görülen olursa diye attım atar birisi sil gereksiz dolandırıcı burası diye herkes beğenir geçer bu neymiş la

YazılımKafa

80+ Silver
ya kuran çarpsın rütbe mesaj bilmiyorum vallahi bilmiyorum billahi bilmiyorum rütbe nasıl kasılır Allahhh allaaahhh başlıcam senin rütbenede ha ne rütbesi işi görülen olursa diye attım atar birisi sil gereksiz dolandırıcı burası diye herkes beğenir geçer bu neymiş la
O zaman her önüne geleni paylaşma. Bu forumda sadece güvenilir siteler ve güzel indirimler paylaşılır. İndirim adı altında ne olduğu belli olmayan bir sitenin outlet ürünü paylaşılmaz. Çünkü bunun kimseye faydası yok

JANEH

80+ Bronze
KABLOSUZ DAHA İYİ OLUR
kablosuz da bak logitech g305 naysla 800 tl adlı bir konum var ona bakıp cidden güzel bir mouse alabilirsin o fiyata öncelikle elin kaç cm claw mı yoksa palm mı tutuyorsun eğer elin 18 19 cm den küçğk ve claw tutuyorsan kesinlikle o konuma bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman her önüne geleni paylaşma. Bu forumda sadece güvenilir siteler ve güzel indirimler paylaşılır. İndirim adı altında ne olduğu belli olmayan bir sitenin outlet ürünü paylaşılmaz. Çünkü bunun kimseye faydası yok
ha bu ya böyle de canımı ye ama rank mış rütbeymiş herkes diyo bilmiyorum ya sanırım ne kadar fazla konu açarsan rütbe atlıyorsun ayrıca burda ki rütbe benim neyime yarayacak herkes işini görüyor 2 dk sonra gidiyor olay bundan ibaret bence para kazanmadığım bir şeyden rütbe verilecekse verilmesin ha pc konusunda laptop olsun ekran kartı olsun babam bilişimci olduğundan iyi anlarım bu adam pc'konusu tel konusu biliyor diye verilebilir ama onun haricinde eğhh vermesede olur

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
konular karıştı

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Oğuz Ünlüerler
Arkadaşlar yapıcı eleştiriler yapmıyorsunuz. Mesaj kasmaya calissa daha kolay yollari var. Adam iyi niyetli bence. Laf etmis olmak icin etmeyin. Ayrica rutbe de neymis allahaskina. Kim kime ustun burada istersen platinum ol istersen bos ol. Bos seyleri kovalamayin.

JANEH

80+ Bronze
https://www.itopya.com/razer-deathadder-v2-x-hyperspeed-kablosuz-optik-gaming-mouse_u16959 alın mesela ben burda bunun konusunuda açardır ama önermiyorum logitech'e göre çok daha fazla pil tüketiyor gidiceksiniz duracell alacaksınız o da para aileniz diyecek ulan buna pil mi dayanır ? Demem oki gerçekten işinizi görebilecek bir şey varsa ben paylaşırım ha alan olur olmaz bakan olur şansa alır alamaz. Sorun şurda sen eğer bu konuyu vasıfsız görüyorsan hiç bir şey yazmayıp hypesini kesersin olur biter ama karı gibi kah kuh ediliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve sensörü kötü o attığım mousenin şahsen 0.6 sens 800 dpi ivme kapalı cs go oynadım yıllarca millet ips tarama hızına takılıyor hariç kardeşim ben tır direksyonu çevirir gibi döndürüyorum ve alışkanlık kazanmışım ayrıca kolum da ağrımıyor kesintisinz 10 saat maç atarım. Benim 1 tam tur 360 derece çevirmem için 120cm hareket ettirmem lazım mouseyi eğer mouse G ivmesi düşük gelirse genelde sınır 30 dur o duvara toslamış efekti verir. ***** ***** konuyu kapatın demeyin her saniye ben burda olacak değilim başkasıda açmış mesela görmedim ayrıca konuyu kapatacak olan sen değil mod'lardır SANANE ? sen bak ha ulan konu kötü at sinirli HOT SAVAŞÇEBECİ imojini geç. HERKESE BOL ŞANS

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,008
Üyeler
150,388
Son üye
decowi
Top Bottom