Neler Yeni

Razer Deathadder V3 Pro Nasıldır?

Jhii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Çağatay Gündüz
Hocalarım selam, Razer DeathAdder V3 Pro almayı düşünüyorum ve 2.1k gibi iyi bir fiyata buldum. Tecrübe edenler mouse hakkındaki izlenimlerini aktarabilir mi? Daha önce kullandığı mouselar ile kıyaslama yapıp shape olarak artı ve eksilerini, kişisel yorumlarınızı belirtebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

liba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Liba
nerde buldun dostum o fiyata daha yeni 3k ya aldım mouse elime ulaşalı 2 saat gibi bi süre oldu pek deneyimleme şansım olmadı ama bundan önce kullandığım mouse ta ergoydu benim için problem olmadı alışması falan garip gelmedi cayır cayır şimdilik

Aures0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Aures0
Viper V2 pro ile aynı özelliklere sahip sadece shape farklı diye hatırlıyorum. Özellikleri çok iyi fiyatı da iyi bulmuşsun alabilirsin. Şu an bulabileceğin en iyi mouselardan biri zaten.

• Beğen
Reaksiyonlar: Jhii

Jhii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Çağatay Gündüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nerde buldun dostum o fiyata daha yeni 3k ya aldım mouse elime ulaşalı 2 saat gibi bi süre oldu pek deneyimleme şansım olmadı ama bundan önce kullandığım mouse ta ergoydu benim için problem olmadı alışması falan garip gelmedi cayır cayır şimdilik
2. El buldum hocam, fakat sıfır ayarlarında ne bir çizgisi ne de deformasyonu var. Full paket. Bakalım bende gelmesini bekliyorum, deneyimleyeceğim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
909,026
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom