Neler Yeni

Razer Hamerhead Pro v2 Uzun Kullanım

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Faik Selim Ayğın
  • Razer Hamerhead Pro V2
Selamlar herkese . Bir senedir kullanmış olduğum Razer Hamerhead V2 artısına eksisine , ucuna bucağına deyindiğim yazıma hoşgeldiniz. Ben bu kulaklığı bir oyuncu kulaklığı olarak değil baya bildiğiniz günlük bir kulaklık olarak kullandım.
Ben ilk başta Sennheiser momentum in ear almak için çıktım sonra bir baktım elimde bu var onu bunu boşverin şimdi konumuz Razer Hamerhead pro v2 :
  • Malzeme Kalitesi
Bana kalırsa çok iyi bir malzeme kalitesi var ancak kulağa giren kısımlar diğer kulaklıklara göre fazlasıyla ağır olduğu için bir yere çarpınca "çıngg” diye bir ses geliyor insanda ufak çaplı bir kalp çırpıntısına neden oluyor. Ulan kulaklık gitti diyorsunuz ama Allaha şükür sağlamlıkdan pek bir şey kaybetmiyor ezilme bükülmede olmuyor garip bir şekilde ancak çizikler çok çabuk oluşabiliyor.
Kablo derseniz o da pamuklara sarılmış gibi pek bir sıkıntı olduğunu görmedim yeterince kaliteli.

• Ses
Sesine her hangi bir yorum yapabilcek fikrim yok. Fazla müzik dinleyen oyun oynayan birisi değilim daha çok belgesel olsun film olsun o tarz şeyler için kullandım , kullandığım her alanda beni fazlasıyla memnun etti bass sanki tizine göre daha fazla ya da ben öyle sanıyorum.
  • Mikrofon
Mikrofon sessizlik de tam bir cenever. Biraz sesli bir ortam bile olsa o ceneverlikden eser kalmıyor yine işinizi görüyor ancak her yerden ses alıyor o da bir süre sonra insanı delirtiyor şahsen . Bu kısım düzeltilseymiş fazlasıyla güzel olurmuş.
  • Konfor
Kulaklık ağır olduğu için uzun kullanımlarda biraz canınızı sıkıyor 2-3 ay içinde alışmış oluyorsunuz . Alıştıkdan sonra diğer kulaklıklar çok hafif geliyor ve sanki kulağınıza hiç oturmuyormuş gibi geliyor . Kulaklığın armatür kısmının en dış kısmı biraz tırtıklı ilk başta kullanırken biraz bu kısım kulağınıza zarar verebiliyor ama çok rahat buna alışıyorsunuz .
  • Ses izolasyonu
Gayet hoşuma gidiyor ses izolasyonu . Ben daha çok kutudan çıkan silikon kulakçığı kullandım bu haliyle bir kulaklık takılıyken bile biriyle konuşsanız rahatsız ediyor sizi . Böyle sesiniz beyninizin içinde çınlıyor gibi oluyor . İki tarafıda taktığınızda sizi tüm seslerden soyutlamasada memnun ediceği konusunda eminim . “Dışarıya ses veriyor mu “ diye sorarsanız şöyle anlatabilirim sanırım “ ortalama bir ses yüksekliğinin 2-3 tık üstünde dışarıya ses vermiyor ancak bu tarif ettiğim sesi geçtiğimizde “yeğenim az önceki şarkı güzeldi “ diyecek insanlara rastlamanızın hiç zor olmayacağını söyleyebilirim.”
  • Sonuç
Ben bu kulaklığı üretim amacı dışında kullandım sanırım hiç bir oyunda test etmedim buna rağmen neye el attıysam beni tatmin etti. Mikrofonunun çok fazla hassas olması her ne kadar işinize yarasada benim gibi günlük kullanırsanız o kadar memnun olucağınızı düşünmem . Bu arada ben bu kulaklığı ikinci el olarak 180₺ aldım 400-500₺ verseydim yorumlarımda kötü kısımları biraz daha abartırdım sanırım .
Okuduğunuz için teşekkür ederim yorumlarım hakkında yorumlarınız varsa belirtin lütfen , sorularınız içinde burdayım.
Telefondan yazdım tüm konuyu ancak bir türlü fotoğraf ekleyemedim kusura bakmayın .?

Top Bottom