Neler Yeni

Razer HyperPolling Dongle

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Kerem Taşdemir
Yakın zamanda Razer cobra pro aldım. İçinden mouse ve Razer HyperPolling çıktı, bildiğim kadarıyla bunlar kablosuz mouslarda 4000Mhz destekliyor ve tek satışı bulunmuyor. Sarı siteye girdiğim zaman bir tane ilan görüyorum ve 1600TL bir fiyatı var. Aliexpress gibi yerlerde 1400TL bandında da bulunabiliyor. Benim buna ihtiyacım yok. Sormak istediğim şey bunu satabilir miyim? Her mouse bunu kullanabilir mi?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,438
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Her farede yok belli başlı modellerde var.

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Kerem Taşdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Evet hocam biliyorum. İhtiyacı olan kişiler Türkiye de satışı olmadığı için satın alamıyorlar. Benim ihtiyacım yok. Uçuk bir fiyat değil de ortalama bir fiyata satabilir miyim? Diğer mouselar kullanabilir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Destekleyen mouselar yani
Satarsın tabii ki destekleyen mouse'a sahip kişiler uygun fiyata koyarsan alır.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Hocam benim bildiğim Cobra prolarda Hyperpolling ile birlikte satış seçeneği yok, normal dongle olmadığına emin misin?
Edit: yurt dışında bu bundle mevcutmuş.

Sendekinin Hyperpolling olduğuna eminsen ve başka ürün ile eşleşebiliyorsa almayı düşünebilirim, özelden düşüdüğün fiyatı yazabilirsin hocam iyi akşamlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Murad sedat
Yakın zamanda Razer cobra pro aldım. İçinden mouse ve Razer HyperPolling çıktı, bildiğim kadarıyla bunlar kablosuz mouslarda 4000Mhz destekliyor ve tek satışı bulunmuyor. Sarı siteye girdiğim zaman bir tane ilan görüyorum ve 1600TL bir fiyatı var. Aliexpress gibi yerlerde 1400TL bandında da bulunabiliyor. Benim buna ihtiyacım yok. Sormak istediğim şey bunu satabilir miyim? Her mouse bunu kullanabilir mi?
Selamlar benim ihtiyacım var 553 530 42 18den ulaşır mısın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,783
Üyeler
158,196
Son üye
DrathosTr
Top Bottom