Neler Yeni

Yardım Razer kulaklık garantisine kim bakıyor?

Leqendd

80+
5-6 ay kadar önce sahibinden üzerinden razer blackshark v2 pro 2023 aldım fakat sağ tarafındaki sert plastik kısmı tamamen parçalandı ve kırıldı. Garantiye yollamayı düşünüyorum ama razerın kulaklıklarına kim bakıyor bilmiyorum. Bilgisi olan varsa ve paylaşabilirse sevinirim. Bir de fatura adresinde aldığım arkadaşın adresi yazıyor. Kulaklığı kargolarken adresimi değiştirdim şu şu adrese kargolayabilir misiniz diye yazsam kargolarlar mı? O sorunu nasıl çözebilirim?

Nestu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali ERCAN
Mesaj otomatik birleştirildi:

kutusu var ama garanti belgesi yok maalesef.
konuyla alakası yok ama bende aynı kulaklıktan aldım ve oyunda silah sesleri ve bomba sesleri ayak seslerinin önüne geçiyor ne yapmam lazım sende böyle bir sorun var mı yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

konuyla alakası yok ama bende aynı kulaklıktan aldım ve oyunda silah sesleri ve bomba sesleri ayak seslerinin önüne geçiyor ne yapmam lazım sende böyle bir sorun var mı yardımcı olursan sevinirim teşekkürler
ve hangi ayarları yaptın yada kullanıyorsun equalizer ayarı olarak kendine göre yaptığın bir ayar varsa fps oyunları için banada söyler misin

Leqendd

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ve hangi ayarları yaptın yada kullanıyorsun equalizer ayarı olarak kendine göre yaptığın bir ayar varsa fps oyunları için banada söyler misin
bende herhangi bir sorun yoktu kanka sesler mükemmel bir şekilde dağıtılmıştı. senin ayarların farklı olabilir veya kulaklık bozuk olabilir. bu arada 2023 modellerde kronik çatlama ve kırılma sorunu varmış haberin olsun eğer iade yapabilme şansın varsa iade et bence. birkaç ay sonra çatlıyor çünkü kendi kendine.

O zaman garantiye nasıl vereceksin
garanti veren firmayla iletişime geçip daha sonra onlara kargo kodlarıyla kargolucam. genelde fatura yeterli oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Burak Dinçel
bende herhangi bir sorun yoktu kanka sesler mükemmel bir şekilde dağıtılmıştı. senin ayarların farklı olabilir veya kulaklık bozuk olabilir. bu arada 2023 modellerde kronik çatlama ve kırılma sorunu varmış haberin olsun eğer iade yapabilme şansın varsa iade et bence. birkaç ay sonra çatlıyor çünkü kendi kendine.

garanti veren firmayla iletişime geçip daha sonra onlara kargo kodlarıyla kargolucam. genelde fatura yeterli oluyor.
inşallah öyle olur hocam ben öyle duymadım ben 10 aydır xbox kolumu garantiye vericem üşeniyorum

Top Bottom