Neler Yeni

­čöą─░ndirim Razer Naga Pro RGB 1449Ôé║­čöą

Kat─▒l─▒m
19 Ekim 2023
Dahas─▒  
Reaksiyon skoru
114
─░sim
Donald Trump
Ben ald─▒m ama bir yandan da bu kadar mouse ne zaman kullan─▒lacak diye d├╝┼č├╝nm├╝yor de─čilim. ─░ptal edecektim ama site ara y├╝z├╝nde iptal butonu g├Âremedim.
Ileti┼čim b├Âl├╝m├╝nden yazabilirsin. Zaten Pazartesiye kadar kargoya vermezler

Kat─▒l─▒m
19 Ekim 2023
Dahas─▒  
Reaksiyon skoru
114
─░sim
Donald Trump
Direkt iade ald─▒lar. Asl─▒nda iade etti─čime bi t─▒k pi┼čman oldum ama elimde bu kadar mouse varken israftan ba┼čka bir ┼čey olmayacakt─▒.
Evet bu forumu takip edersen klavye ve mouse koleksiyonuyla ├ž─▒k─▒yorsun. ├ťr├╝n bug├╝n geldi. Fazlas─▒yla a─č─▒r ama kalitesi sayesinde k├Ât├╝ bir his vermiyor. Ofis ─░┼člerimi biraz kolayla┼čt─▒racak. Fiyat hala ayn─▒ bu arada.

sSeNCeRr

80+
Kat─▒l─▒m
9 Ocak 2023
Dahas─▒  
Reaksiyon skoru
72
─░sim
Sencer Y├ťR├ťKER
Evet bu forumu takip edersen klavye ve mouse koleksiyonuyla ├ž─▒k─▒yorsun. ├ťr├╝n bug├╝n geldi. Fazlas─▒yla a─č─▒r ama kalitesi sayesinde k├Ât├╝ bir his vermiyor. Ofis ─░┼člerimi biraz kolayla┼čt─▒racak. Fiyat hala ayn─▒ bu arada.
Stok eritiyorlar heralde

mortemeyn

80+
Kat─▒l─▒m
3 May─▒s 2023
Dahas─▒  
Reaksiyon skoru
144
─░sim
Mehmet Ey├╝p Atan
Kat─▒l─▒m
24 Nisan 2022
Dahas─▒  
Reaksiyon skoru
59
Ya┼č
21
─░sim
Muhammed Enis Kartal
─░lgilendi─či Kategoriler
Genel olarak sistem bile┼čenleri.

krekedon

80+
Kat─▒l─▒m
5 May─▒s 2023
Dahas─▒  
Reaksiyon skoru
4
─░sim
Berke TEKERG├ťL
├ťr├╝n d├╝n elime ula┼čt─▒, biraz a─č─▒r bir mouse sol pad i de─či┼čtirsenizde a─č─▒r, ben genel makro ├Âzellikleri i├žin ald─▒m ve gayet kullan─▒┼čl─▒. Dez avantaj olarak plasti─či Elimde terleme yapt─▒ maalesef. ─░htiyaca y├Ânelik de─čilse tavsiye etmem.

Yeni mesajlar Yeni Konu A├ž      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
904,645
├ťyeler
140,385
Son ├╝ye
ugurcanurl
Top Bottom