Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Razer Cobra Pro Kablosuz 1999 TL 🔥Tekrar İndirimde

emre13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Emre
Elime oturur mu bilemedim. El uzunluğum 19.2cm orta parmak 8.5cm işaret parmağım 8cm. Genelde palm grip kullanıyorum. Fikri olan var mı?
Elime oturmaz palm grip tutuyorum vs diye çok şüpheye düşmüştüm ilk 2-3 gün iade etmeyi kafaya koymuştum hatta. Sonrasında bi alıştım daha da bırakamadım kanka baya iyi mouse

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Hakan Keser
Geçen sefer almıştım çok memnunum. Gerçekten çok iyi bir mouse. Özellikle hem Bluetooth hem 2.4 ghz desteklemesi çok güzel. Şarjı da çok uzun gidiyor.

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Can ŞİMŞEK
Mouse fazla küçük tavsiye etmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeni ayarlayıp v3 pro al. Önce v2 pro sonra cobra pro en son da v3 proya geçtim. Cobra deneyimim rezaletti.
g502, g502 süperlight, razer basilisk v3pro , asus rog chakram x, indirimde diye cobra pro aldım şuan tüm mouselerim çekmecemde cobra pro elimde duruyo :D

kpeasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
kadir
Elime oturmaz palm grip tutuyorum vs diye çok şüpheye düşmüştüm ilk 2-3 gün iade etmeyi kafaya koymuştum hatta. Sonrasında bi alıştım daha da bırakamadım kanka baya iyi mouse
aynı durumdayım iyiki iade etmemişim. Işıklarını kapatın sınırsız kullanımın tadına varın bitmiyor şarjı bitmiyorrrr.

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Can ŞİMŞEK

emre13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Emre
aynı durumdayım iyiki iade etmemişim. Işıklarını kapatın sınırsız kullanımın tadına varın bitmiyor şarjı bitmiyorrrr.
Valla ışıkları çok iyi olduğundan kapatmıyorum ben. Monitörden şarj kablosu çektim boşta duruyor. Şarjı azaldığı an 15 dk kablolu kullanıyorum %50 oluyo zaten

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Sercan GÖKALP
Keşke biraz daha büyük olsaydı ya benim elime çok küçük

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Ali UKŞUL
Mouse fazla küçük tavsiye etmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeni ayarlayıp v3 pro al. Önce v2 pro sonra cobra pro en son da v3 proya geçtim. Cobra deneyimim rezaletti.
razer deathadder elite serisinden beri kullanıyorum aslında markaya da yabancı değilim. v2 de yanlardaki plastik bildiğin eridi aşındı normaldir çok uzun saatlerce kullanmıştım. şimdi tekrar v3 serisini alıp bildiğim yoldan devam etmek daha mantıklı gibi. indirimde ne kadara geliyor acaba v3 pro bilgin var mı ?

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Kerem Taşdemir
Sanırım mousun yuvarlağını kapatan bir özellik var. Geçen sefer herhangi bir şekilde aşağıya veya yukarıya gitmiyordu farklı bir bilgisayara taktım ve düzeldi şuan tekrar oldu özllik gibi bir şey sanırım. Bunu nasıl düzelteceğimi bilen var mı?

Top Bottom