Neler Yeni

Razer Viper Ultimate vs Logitech G Pro X Superlight (Pubg için Sizce Hangisi?)

asus>msi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
ferhat demirci
Herkese Merhaba,
Başlıkta da belirttiğim gibi bu iki mouse arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Fps oyunlarında özellikle pubg'de fark yaratacak bir mouse arıyorum. Çoğu kişi logitech öneriyor fakat gerek IPS gerek G değerleri gerekse sensör olarak sanki razer daha iyi gibi duruyor. Sebebini de belirterek yardımcı olursanız çok sevinirim. Farklı bir mouse öneriniz varsa onu da dinleyebilirim. Herkese teşekkürler.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Razer Viper Ultimate tercih ederim

asus>msi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
ferhat demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

asus>msi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
ferhat demirci
Daha güzel olduğu için
hocam peki viper ultimate ile basilisk ultimate arasında RGB ve programlanabilir tuş sayısı dışında özellikler farkı yok değil mi? Elim büyük olduğu için ve palm grip tutuş sevdiğim için Basilisk diye düşünmüştüm. Fakat rtings gibi sitelerde Basilisk için oyun puanı çok düşük tutulmuş sebebi ağırlığı olabilir mi?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
hocam peki viper ultimate ile basilisk ultimate arasında RGB ve programlanabilir tuş sayısı dışında özellikler farkı yok değil mi? Elim büyük olduğu için ve palm grip tutuş sevdiğim için Basilisk diye düşünmüştüm. Fakat rtings gibi sitelerde Basilisk için oyun puanı çok düşük tutulmuş sebebi ağırlığı olabilir mi?
Kullanmadığım için bilemeyeceğim ben sadece Viper Ultimate'in daha iyi olduğunu söyledim.

01adanalı

80+ Silver
G Pro X Superlight'in stok skatez'i çok kötü o yüzden Tiger İce skatez tavsiye ederim.
G Pro X Superlight'ta switch kendini sıkıp double click sorunu olabiliyor o yüzden Kailh GM8.0 tavsiye ederim.
Bunları yaparsan baya iyi olur.

O IPS ve G farkını hissedeceğini sanmıyorum.
Ben ilk önce denemeni tavsiye ederim iki mouse'da.
Bana göre elimin oturması her şeyden öncedir.

asus>msi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
ferhat demirci
G Pro X Superlight'in stok skatez'i çok kötü o yüzden Tiger İce skatez tavsiye ederim.
G Pro X Superlight'ta switch kendini sıkıp double click sorunu olabiliyor o yüzden Kailh GM8.0 tavsiye ederim.
Bunları yaparsan baya iyi olur.

O IPS ve G farkını hissedeceğini sanmıyorum.
Ben ilk önce denemeni tavsiye ederim iki mouse'da.
Bana göre elimin oturması her şeyden öncedir.
çok sağ olun hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,048
Üyeler
156,718
Son üye
neymarjr3434
Top Bottom