Neler Yeni

Razer Viper v2 Pro Problemleri

supr34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Omer Kara
İlk defa paraya kıyıyıp mouse alayım dedim. 3 hafta boyunca durmadan tonlarca video izledim. Her türlü videoya baktım. Ingilizce, Almanca Türkçe ne var ne yok hepsine tek tek baktım. Milletin yazdığı kısa makaleleri bile okudum. Sonuçta 2500tl para vericem, bir mouse için deli gibi para. Gittim bir mağazadan aldım. 5 aya bölmeli o kadar zengin değiliz. Eve geldim, sevinçli bir şekilde mouse taktım. İlkte çalıştı sonra 5 saniye sonra gitti. Herhalde güncelleme filan yapacak sonuçta proların bile kullandığı mouse bir ne kadar youtuber varsa herkeste var mouse. Güncelleme sırasında gitti bir daha gelmedi. Kapamadım sayfayı bile ellemedim. Doldu ama Snapyse veya her neyse görmedi ama kablo takınca tıkır tıkır çalışıyor. Azıcık araştırma yapınca, 2.4g olan şey minnakcık alet bozul geliyormuş bazılarında *******. Ulan hayvan gibi para verdim 2500tl. 2500TL PARA VERDİMMMM. 2.4g bozuk mu gelir arkadaş. Markadan çok pis soğudum. Elimde başka Razer mouse var. Başka mouse alınca. Bunu da çöpe atıcam parçalayıp. Aşırı moralim bozuldu. Sabah mağazayı aradım. Durumu anlattım. İlla gelmeniz lazım diyorlar. Bende şehir dışındayım nasıl geleyim derken anlaşıylı karşıladılar. Sanırım bir daha Razer almam ya da daha dikkatli bakıcam. Abartısız diyorum 0 moral....

Onun yerine bende Pulsar x2 mini alıcam. Neredeyse aynı mouse imiş. Bakalım bu da bozuk çıkmaz

supr34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Omer Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet eski modelleri problem çıkarttığını duymuştum. Sanırım gıcırtı sesi mi ne çıkartıyormuş ama yeni modelleri öyle değil dediler. Tonlarca video izledim. Bir anlık kararla Pulsar x2 mini aldım. Umarım Razer'da yaşadığım problemin daha kötüsünü yaşamam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,646
Üyeler
149,950
Son üye
Murategg
Top Bottom