Neler Yeni

Çözüldü✓ Razer Viper V3 HyperSpeed mouse atlaması

xspinoza

80+
İnceHesap Gaming Gecesi indirimiyle aldığım ürün bazen aniden ekranın diğer tarafına kadar atlama yapıyor. Kullanmaya başlayalı yaklaşık 2 saat civarı oldu ve bu hareketi heralde 12-15 kez yapmıştır. Aynı zamanda yine Razer BlackShark V2 Pro kablosuz kulaklık kullanıyorum. İkisinin alıcısının birbirini etkileme şansı var mıdır? Kulaklık kasanın ön tarafına mouse ise arka tarafına takılı.

Yield

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
.
Aynı zamanda yine Razer BlackShark V2 Pro kablosuz kulaklık kullanıyorum. İkisinin alıcısının birbirini etkileme şansı var mıdır?

Zannetmiyorum, sorun ondan ziyade USB portunda olabilir. Ben de kasa kablolamasi yaptiktan sonra kasamin on portuna bagli Viper V2 Pro'yla ayni sorunu yasamistim. Kablolar mi cakisiyordu ya da baska problem mi vardi bilmiyorum ama donglei baska porta takinca sorun cozuldu.

xspinoza

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zannetmiyorum, sorun ondan ziyade USB portunda olabilir. Ben de kasa kablolamasi yaptiktan sonra kasamin on portuna bagli Viper V2 Pro'yla ayni sorunu yasamistim. Kablolar mi cakisiyordu ya da baska problem mi vardi bilmiyorum ama donglei baska porta takinca sorun cozuldu.
Bende de aynı şekilde çözüldü. Direkt anakarta takmıştım çıkarıp kasanın önündeki girişlere taktım ve sorun çözüldü. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,807
Üyeler
152,335
Son üye
tiklayazilim
Top Bottom