Neler Yeni

Öneri Razer Viper V3 HyperSpeed vs Razer DeathAdder V3

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alan Korhan
Hangisi alınır sizce biri pilli kablosuz 1000 Hz diğeri ise kablolu 8000 Hz ama muhtemelen 4000 olarak kullanıcam

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,122
İsim
Sinan Aba

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Tayfun Balım
Kablo sıkıntı değilse da v3 öneririm. Hafif olsun diye kablosuz mouse alıp pil taktıktan sonra hiçbir anlamı kalmayacak. 8000 hz işlemci kullanımını %10 civarında arttırıyor. Sisteminiz uygunsa 8000hz tercih edin. (Her oyun 8000 hz desteklemeyecek)

Hz meselesini kenara bırakırsak sadece pil meselesi bile tercih edilmemesi için bir sebeptir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alan Korhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Burdan bakabilirsin.

V3 HyperSpeed'i ben kullanıyorum öneriririm güzel mouse. Dongle alırsan 8k hz kullanabiliyorsun.
bir kişinin çift tıklama sorunu olduğunu okumuştum ne düşünüyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablo sıkıntı değilse da v3 öneririm. Hafif olsun diye kablosuz mouse alıp pil taktıktan sonra hiçbir anlamı kalmayacak. 8000 hz işlemci kullanımını %10 civarında arttırıyor. Sisteminiz uygunsa 8000hz tercih edin. (Her oyun 8000 hz desteklemeyecek)

Hz meselesini kenara bırakırsak sadece pil meselesi bile tercih edilmemesi için bir sebeptir.
sistemim rtx 3060 i5 10500 muhtemelen 8 k kullanım için yetmeyecektir bilemedim şimdi

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,122
İsim
Sinan Aba

Pilli olunca ne oluyor? pil hemen bitmiyor ki + şarjlı piller var artık. Normal şarjlı alırsa daha sık doldurması lazım ben mart ayında aldım daha geçen hafta ilk pili değiştirdim.

bir kişinin çift tıklama sorunu olduğunu okumuştum ne düşünüyorsunuz

sistemim rtx 3060 i5 10500 muhtemelen 8 k kullanım için yetmeyecektir bilemedim şimdi
Bende bi sıkıntı yok şuanlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alan Korhan
Pilli olunca ne oluyor? pil hemen bitmiyor ki + şarjlı piller var artık. Normal şarjlı alırsa daha sık doldurması lazım ben mart ayında aldım daha geçen hafta ilk pili değiştirdim.

arkadaş galiba ağırlık için demiş

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Tayfun Balım

Hocam mesele pilin bitip bitmemesi değil
Hafif olsun diye kablosuz mouse alacağım ve pil takınca tekrar ağırlığı artacak. O zaman neden kablosuz modele 2 katı para veriyim. Alırım kablolu modeli geçerim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alan Korhan
Hafif olsun diye kablosuz mouse alacağım ve pil takınca tekrar ağırlığı artacak. O zaman neden kablosuz modele 2 katı para veriyim. Alırım kablolu modeli geçerim.
şu an kullandığım mouse 105gr hiç 50gr civarı mouseleri kullanmadım sizce sıkıntı yaşar mıyım?

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,122
İsim
Sinan Aba
Ha ben genel olarak ağır mouse kullandığım için sıkıntı yaşamadım hafif tercih etmiyorum.

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Tayfun Balım
şu an kullandığım mouse 105gr hiç 50gr civarı mouseleri kullanmadım sizce sıkıntı yaşar mıyım?
Hocam ilk önce elinize uygun olup olmadığına bakın (avuç içi tutuyorsanız 50 gramlık küçük mouselarda zorluk yaşarsınız.)
Sonra ağırlığa bakın. Bu arada razer severim fakat her iki model için de fiyat politikası çok yanlış. Ucuzlaması gerektikçe zamlanıyor.
8000hz meselesi de çok profesyonel olmadıkça takılacak bir şey değil. (Sisteminiz de pek uygun gözükmüyor)

Size tavsiyem bütçe düşürüp sensör kaliteli uygun fiyatlı bir mouse tercih etmeniz olur. Ss prime gibi modeller olabilir.

Ha ben genel olarak ağır mouse kullandığım için sıkıntı yaşamadım hafif tercih etmiyorum.
Hocam ben de büyük mouse seviyorum 70 gramın altında olmaması lazım kendi kullanımım için. Ama kablosuz mouse alayım 50 gram olsun diye biri pilli mouse almasın diyorum.

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
C-Locker
Hangisi alınır sizce biri pilli kablosuz 1000 Hz diğeri ise kablolu 8000 Hz ama muhtemelen 4000 olarak kullanıcam
viper v3 hyperspeed aldım sorunlu çıktı serviste değiştirildi. Fakat gelen üründe de farklı sorunlar mevcuttu iade ettim. Bence kronik sorunlu bir model yada ben çok şanssızım. Konuda açmıştım hatta burada.Ben memnun kalmadım 300 liralık philips mouse bile daha iyi çalışıyor

qosinux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ensar Sönmez
viper v3 hyperspeed aldım sorunlu çıktı serviste değiştirildi. Fakat gelen üründe de farklı sorunlar mevcuttu iade ettim. Bence kronik sorunlu bir model yada ben çok şanssızım. Konuda açmıştım hatta burada.Ben memnun kalmadım 300 liralık philips mouse bile daha iyi çalışıyor
Nasıl bir sorun vardı hocam? Geçen bende de birkaç saniyeliğine fare çalışmadı ama sonrasında sorun olmadı. Benzer bir durumsa diye soruyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alan Korhan
sizce sorun Razer DeathAdder V3'te de varmıdır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,216
Üyeler
146,902
Son üye
veyselsevim
Top Bottom