Neler Yeni

Öneri Razer Viper V3 HyperSpeed vs Razer DeathAdder V3

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
C-Locker
Nasıl bir sorun vardı hocam? Geçen bende de birkaç saniyeliğine fare çalışmadı ama sonrasında sorun olmadı. Benzer bir durumsa diye soruyorum
İlk gelen üründe sürekli bağlantı kopuyordu ve yeniden bağlanması 20-30 saniye sürüyordu. Oyun oynarken arada atlama yapıyordu. 2. gelen üründe bağlantı kopması 1 kez oldu fakat bunda da ara sıra atlama yapıyordu. Sensörü, tıklama hissiyatı falan çok iyiydi fakat bağlantı problemi olan bir ürün
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizce sorun Razer DeathAdder V3'te de varmıdır
Bunu 15. günde gönderdim iade alırsalar bende dav3 kablolu almayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alan Korhan
İlk gelen üründe sürekli bağlantı kopuyordu ve yeniden bağlanması 20-30 saniye sürüyordu. Oyun oynarken arada atlama yapıyordu. 2. gelen üründe bağlantı kopması 1 kez oldu fakat bunda da ara sıra atlama yapıyordu. Sensörü, tıklama hissiyatı falan çok iyiydi fakat bağlantı problemi olan bir ürün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu 15. günde gönderdim iade alırsalar bende dav3 kablolu almayı düşünüyorum
1 ay içindeki en düşük fiyatta gözüküyor akakçede dahada düşermi acaba

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
C-Locker
sizce sorun Razer DeathAdder V3'te de varmıdır
kablolu modelinde sanmıyorum olacağını ama kullanan arkadaşların yorumlarına bakmak lazım. viper v3'te yaşadığım sorunlar kablosuz olması sebebiyleydi. viper v3 kablolu olsa o da iş yapardı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alan Korhan
kablolu modelinde sanmıyorum olacağını ama kullanan arkadaşların yorumlarına bakmak lazım. viper v3'te yaşadığım sorunlar kablosuz olması sebebiyleydi. viper v3 kablolu olsa o da iş yapardı.
Merhaba dostum durum nedir dav3 e geçtinmi naptın merak ettim memnunmusun

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
C-Locker
Merhaba dostum durum nedir dav3 e geçtinmi naptın merak ettim memnunmusun
Viper v3'u iade talebiyle göndermiştim sonuçlanmadı daha dostum. İade alırsalar dav3 gececegim ama suan cok pahalı geliyor dav3 indirim yakalarsam alırım ancak

Top Bottom