Neler Yeni

Razer Wolverine v3 Pro/Tournament edition Türkiye'ye ne zaman gelir?

stazwei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Gökçe
Bir süredir rekabetçi oyunlar için kontrolcü arıyordum. Fiyatları ve kolları araştırdım. En son Razer Wolverine v2 Chroma aldım. Aldıktan bir gün sonra bu yeni hall efeckli, mekanik tuşlu ve mouse clickli kilitlere sahip kollar tanıtıldı ve Amerika'da satışa sunuldu. Aldığım V2 Chroma henüz elime ulaşmadı. Onu iade edip yeni modeli mi beklemeliyim. Razer ürünleri çıkışından ne kadar sonra Türkiye pazarına giriyor?

Son düzenleme:

Shourd

80+ Silver
öyle bi ismi varki okurken cebimde bi soğukluk bi boşluk hissetim .d bu arada bilmiyorum ne zmaan geliceğini

stazwei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Gökçe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İsim konusunda razer maalesef böyle :(. Aslında V3 Pro ve V3 Tournament Edition adıyla iki ayrı kol çıkardılar tek farkları kablosuz ve çantasıyla gelmesi.

Kekstra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
can
İsim konusunda razer maalesef böyle :(. Aslında V3 Pro ve V3 Tournament Edition adıyla iki ayrı kol çıkardılar tek farkları kablosuz ve çantasıyla gelmesi.

Bu gamepadı neden istiyorsunuz mouse click yapsa bile programlanamıyor macro özelliği yok bu kolda

stazwei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Gökçe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu gamepadı neden istiyorsunuz mouse click yapsa bile programlanamıyor macro özelliği yok bu kolda
Uzun süredir CoD oynamaktayım gamepadle. Yeni bir gamepade geçiyorum o sebeple alacağım. Arka butonları abxy ön tuşlarını atayarak kullanıyorum tetiklerde ateş etmekteki tepki süresini düşürmek için normal bir gamepad tetiğine oranla. Bu sebepten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,659
Üyeler
155,145
Son üye
57Musa
Top Bottom