Neler Yeni

RDR 2 oynama hevesim kaçtı (Spoiler)

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Burak Doğan
youtubde dolaşıyordum rdr2 almıştım konusunu açmıştım belki hatırlayanlar vardır bi anda önüme arthur morgan death diye video çıktı ben bu tarz şeylere çok üzülürüm ana karakterin ölmesine falan alıştıktan sonra ölmesi çok üzüyor beni aldığıma pişman oldum oyunu silesim var şimdi aynı ragnarın ölümü gibi etkiledi beni ne yapmak lazım devam edeyim mi sizce oyunun yüzde 30'unu bitirdim sadece

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
devam et oyuna daha oyunda çok şey yaşayacaksın

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben oyunu komple izleyip ondan sonra oynamıştım, yine de zevkli gelmişti.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Cihangir

80+ Gold
youtubde dolaşıyordum rdr2 almıştım konusunu açmıştım belki hatırlayanlar vardır bi anda önüme arthur morgan death diye video çıktı ben bu tarz şeylere çok üzülürüm ana karakterin ölmesine falan alıştıktan sonra ölmesi çok üzüyor beni aldığıma pişman oldum oyunu silesim var şimdi aynı ragnarın ölümü gibi etkiledi beni ne yapmak lazım devam edeyim mi sizce oyunun yüzde 30'unu bitirdim sadece
oyna daha bende görmüştüm arthurun öldüğünü ama yinede oynadım baya iyi spoiler yesende oyun mük oyna

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Burak Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyna daha bende görmüştüm arthurun öldüğünü ama yinede oynadım baya iyi spoiler yesende oyun mük oyna
aglayacam arthur abime bos yere kıydı rockstar games bunların allahı yok ya

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Burak Doğan

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
daha nasıl açıklayabilirim sence üstelik bende izleyip oynadım:D
Hıncını alma olayından hiç bahsetmesen daha iyiydi. Ben acaba hınç işini başarabilecek miyiz diye çok merak ederek izlemiştim.

Top Bottom