Neler Yeni

RDR 2'yi Steam'e Nasıl İade Edebilirim?

batuu123

80+ Bronze
bu oyun ne kadar kötü sıkıcı bişi o kadar para verdim yükledim karlı bölümü zor geçtim sıkıla sıkıla grafikleri de kötü fps de iyi değil 3 saati geçmişim 2 saat sınırı varmış da ben istemiyorum bu oyunu paramı geri versinler napmam lazım yoksa rockstarı mahkemeye vericem bu kadar kötü oyun yaptıkları için steamı da bunu sattığı için

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
bu oyun ne kadar kötü sıkıcı bişi o kadar para verdim yükledim karlı bölümü zor geçtim sıkıla sıkıla grafikleri de kötü fps de iyi değil 3 saati geçmişim 2 saat sınırı varmış da ben istemiyorum bu oyunu paramı geri versinler napmam lazım yoksa rockstarı mahkemeye vericem bu kadar kötü oyun yaptıkları için steamı da bunu sattığı için
Hahahahahahahaha kardeşim sen bu dünayayada nasıl yaşıyorsun ya hdhdhdhdhdhd

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
.d öncelikle hiçbir şey yapamazsın rızanla oyunu satın almışsın. Onun dışında 2 saati geçtiysen iade de edemezsin kabul etmiyor steam bunu belirtiyor zaten. Ayrıca o kadar kötü bi oyun değil bi süre daha oynamaya çalış elbet beğendiğin yerleri olacaktır

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Rockstar games ve dava djxhdyshgshs

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
:kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw:
Dava? 2 saat geçti iade edemedim dava ediyorum mu diyeceksin Steam bunu sana açık açık belirtmiş üstüne rızanla almışsın ve Rockstar senin bu davanı bir yerlerine takıcak mıdır? sadece açtığınla kalır parasını çatır çatır ödetirler üstüne marka kötülemekten karşı dava bile yiyebilirsin bilgin olsun onu düşünmelisin bence çünkü burda sorun şirketin kendisinde değil de sendeymiş gibi duruyor da üstüne yapılan yorumlarıda aşağıya bıraktım az bi ingilizcen varsa ne demek istediklerini anlarsın
1699227540766.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatırlıyorumda 4070 li sistem aldım amd çöp diye fanboyluk yapıyordun hatırlatırım o çöp dediğin amdnin 6000 serisindeki giriş kartıyla bile fsr açık yüksek ayarlar 80 fps oynadım ben ki sistemimde imzam da üstüne konuyuda takibe aldım bakalım nasıl yorumlarla karşılaşacaksın merak ediyorum

batuu123

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
460 liraya ben 3 tane kfc gamer kovar yerdim en azından mideme 6 tane tavukburger , 12 tane soğan halkası, 6 tane kemiksiz çıtır, 6 tane acılı kanat, 24 tane tavuk topu, 3 litre kola, 1kg patates kızartması girerdi şimdi ne oldu koca bir hiç

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
460 liraya ben 3 tane kfc gamer kovar yerdim en azından mideme 6 tane tavukburger , 12 tane soğan halkası, 6 tane kemiksiz çıtır, 6 tane acılı kanat, 24 tane tavuk topu, 3 litre kola, 1kg patates kızartması girerdi şimdi ne oldu koca bir hiç
demekki beyin yerine miden düşünüyor şimdi mantıklı geldi sorduğun sorular

Ctrl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Uğur
anlaşıldı hocam 😃(y)

oEnesQlf

80+ Silver
Almadan önce oyunun videolarını izleyebilrdin milyon tane video var,dava etmeye kalkma o 460 TL 4600 olur hatta marka kötülemekten karşı dava yiyebilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,786
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom