Neler Yeni

RDR2 Beyaz arap atını bulamıyorum

LuXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Anıl Sağlam
2. kez oyunu bitirişim olucak tam olarak chapter 2deyim suan, atın oldugu yere gidiyorum bulamıyorum hic bir şekilde görev mi yapmam gerekiyor once lutfen yardım edınız

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Arda Saraçoglu
sol ustlerde buzlu alan var oralara gıt golun oralara golun bı tık sollarında gez oralarda

Semihz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Semih
2. kez oyunu bitirişim olucak tam olarak chapter 2deyim suan, atın oldugu yere gidiyorum bulamıyorum hic bir şekilde görev mi yapmam gerekiyor once lutfen yardım edınız
Ben 2 kere almıştım google yaz rdr 2 arap ati diye bölge gösteriyor oraya git karlı bir yer zaten efsanevi hayvanlarin bulunduğu bölgeye giriş yaptım diye mesaj çıkıyor orda bulursun, ata yavas yaklas sürekli sakinleştir kaçmasın.

LuXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Anıl Sağlam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 2 kere almıştım google yaz rdr 2 arap ati diye bölge gösteriyor oraya git karlı bir yer zaten efsanevi hayvanlarin bulunduğu bölgeye giriş yaptım diye mesaj çıkıyor orda bulursun, ata yavas yaklas sürekli sakinleştir kaçmasın.
aga biliyorum bende fakat bulamadım gitti daha once de almıstım

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Hakan Keser
Ayı avı görevi var onu yapman lazım önce.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,114
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Cihangir