Neler Yeni

rdr2 oynarken yanık kokusu

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Bu arada ben ilk alındığında normal bir şey olduğunu düşünüyorum bu kokunun başına gelen duydum gördüm hatta yaşadım

appyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kubilay Morkoyun
en azından 1 tane bari takamıyor musun hiç olmamasından iyidir
Egzoz fan takılı şuan başkada giriş yok anakartımda maalesef ve o kadar etkiler mi önde ki fanların çalışmaması? Pek bilgili biri değilim pc konusunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ben ilk alındığında normal bir şey olduğunu düşünüyorum bu kokunun başına gelen duydum gördüm hatta yaşadım
gerçekten mi biraz da olsa mutlu oldun şuan

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Egzoz fan takılı şuan başkada giriş yok anakartımda maalesef ve o kadar etkiler mi önde ki fanların çalışmaması? Pek bilgili biri değilim pc konusunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

gerçekten mi biraz da olsa mutlu oldun şuan
Yani ben de ilk aldığımda aynı sorunu yaşadım şu anda herhangi bir sıkıntı yok. Geçen de kulaklık almıştım şarj olurken ısındığı için koku yaydı ama ilk seferinde oldu sadece o yüzden sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. İlk seferde ısıdan dolayı koku yayıp geçiyor.

appyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kubilay Morkoyun
Yani ben de ilk aldığımda aynı sorunu yaşadım şu anda herhangi bir sıkıntı yok. Geçen de kulaklık almıştım şarj olurken ısındığı için koku yaydı ama ilk seferinde oldu sadece o yüzden sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. İlk seferde ısıdan dolayı koku yayıp geçiyor.
umarım öyledir dostum. Teşekkür ederim

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Seyde olabilir hocam arkadasin dediginden aklima geldi urun yeniydi galiba hani ilk firin tost makinesi alirsin da ilk 15 dk bos calistirin derler ve koku yayilir belki boyle birsey olmustur sizde telas yapmissinizdir

Kabolari duzgunce taktiginizdan emin olun kablolar gelene kadarda sicakliklari afterburnerden kontrol edin hep

Sökup cpu ve gpu yu elledim sicakti demistini, o cok normal herkes de oyle zaten bize gore yuksek sicakliklarda calisiyorlsr fakat o cihazlara gore normal sicakliklar

appyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kubilay Morkoyun
Seyde olabilir hocam arkadasin dediginden aklima geldi urun yeniydi galiba hani ilk firin tost makinesi alirsin da ilk 15 dk bos calistirin derler ve koku yayilir belki boyle birsey olmustur sizde telas yapmissinizdir

Kabolari duzgunce taktiginizdan emin olun kablolar gelene kadarda sicakliklari afterburnerden kontrol edin hep

Sökup cpu ve gpu yu elledim sicakti demistini, o cok normal herkes de oyle zaten bize gore yuksek sicakliklarda calisiyorlsr fakat o cihazlara gore normal sicakliklar
inşallah dediğiniz gibidir hocam yarın daha detaylıca incelicem. Maalesef yarın iş var kafada soru işaretleriyle uyumak zorundayım sonuçları tekrar buraya yazarım çok teşekkür ederim ilginiz için.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
inşallah dediğiniz gibidir hocam yarın daha detaylıca incelicem. Maalesef yarın iş var kafada soru işaretleriyle uyumak zorundayım sonuçları tekrar buraya yazarım çok teşekkür ederim ilginiz için.
Rica ederim
Kolay gelsin
Umarim bir sorun cikmaz

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

appyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kubilay Morkoyun
Rica ederim
Kolay gelsin
Umarim bir sorun cikmaz

Rica ederim ama sen yine de en kötü senaryoyu düşünüp dikkatli ol
Az önce tekrar girdim oyundan yine atmasına rağmen değerler bu şekildeydi ve ekran kartı dokunduğumda gerçekten ısınmıştı ama kokunun üst taraftaki demir boşluklardan geldiğine artık eminim oyundan atmasının sebebi de crackten dolayı olduğunu düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim

appyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kubilay Morkoyun
az önce ki mesajı telefondan yazdım ama görseli atamadım şöyle atayim.

Ekler

• ewqewqewqr.png
    ewqewqewqr.png
    987.4 KB · Hit: 21

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Berk Era
Yeni dizdiğim pcmde rdr2 oynarken yanık kokusu geldi ve 15 dakikada 1 oyundan attı biraz araştırdığımda oyundan atma sorununun normal olduğunu gördüm ama yanık kokusu gerçekten canımı çok sıktı lütfen yardım edin
oyundan atma sorunu H??????? gibi bi uyarıyla atıyor o mu acaba yoksa direk şak diye kapandı mı oyun?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Sicaklik degerleri normal gozukuyor baska bir oyunda deneyin bakalim belki crack dendir dediginiz gibi

Top Bottom