Neler Yeni

Acil yardım kasa yanık kokusu

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
El FATİHA.Güle güle PSU.Bay bay yapalım arkadaşlar.Bay bayyy.
Şama maka psu gitmiş olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha yeni para biriktirip ekran kartı almıştım ya ;(
Ekran kartı sıkıntı yaşamaz inşallah gücünü felan kestin mi?

merttu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mert Tural
El FATİHA.Güle güle PSU.Bay bay yapalım arkadaşlar.Bay bayyy.
Şama maka PSU gitmiş olabilir.

Ekran kartı sıkıntı yaşamaz inşallah gücünü felan kestin mi?
Ekran kartını yeni aldım kargoda geliyor :/

SinanFx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
SinanFx
Exper Kasa bende kullandım hatta 4 sene boyunca kullandım hiçbir sorun olmadı acaba yanık kokusu gelmeden önce sistemi zorlayan oyun açmak ağır render gibi bir şey ile uğraştınızmı sorun PSU da olmaya bilir umarımda değildir kasadaki PSU yu sökme imkanın varsa sök bi içindeki fanı kontrol et gelenlde PSU yandığında fanda İzler olur Dostum

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok

SinanFx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
SinanFx
ben büyük bir sorun olacağını sanmıyorum PSU yanması kadar EXPER kasalar gününün en iyileriydi ve PSU gücü en iyi şekilde fazlasıyla seçilirdi kasanın içinden yanık kokusu gelmesinin sebebleri kasanın fan kısımları vs. çok tozluysa oralar ısınırken küçük birşekilde tutşmuş olabilir dediğim gibi psu aradan bi bak fanına bir iz vs. varmı birde yardımcı olmam için en son ne yaptığını söylemen gerek dostum ağır bir render veya oyun açmayı denedinmi ??

merttu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mert Tural
Exper Kasa bende kullandım hatta 4 sene boyunca kullandım hiçbir sorun olmadı acaba yanık kokusu gelmeden önce sistemi zorlayan oyun açmak ağır render gibi bir şey ile uğraştınızmı sorun PSU da olmaya bilir umarımda değildir kasadaki PSU yu sökme imkanın varsa sök bi içindeki fanı kontrol et gelenlde PSU yandığında fanda İzler olur Dostum
Yok ya kasa acilitlrken koku geldi direk soktum oncedende bişey yapmamıştım

beritankorkusuz

80+ Silver

merttu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mert Tural
ben büyük bir sorun olacağını sanmıyorum PSU yanması kadar EXPER kasalar gününün en iyileriydi ve PSU gücü en iyi şekilde fazlasıyla seçilirdi kasanın içinden yanık kokusu gelmesinin sebebleri kasanın fan kısımları vs. çok tozluysa oralar ısınırken küçük birşekilde tutşmuş olabilir dediğim gibi PSU aradan bi bak fanına bir iz vs. varmı birde yardımcı olmam için en son ne yaptığını söylemen gerek dostum ağır bir render veya oyun açmayı denedinmi ??
Hicbirsey yapmadım dedimya direk açılırken koku geldi

SinanFx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
SinanFx
Hicbirsey yapmadım dedimya direk açılırken koku geldi
hmm ilginç kasa fazla tozlumuydu bilgisayarı en son açtığında enteresan bir şey hatırlıyormusun mesela fanın hızlı dönmesi gibi ses çıkartması gibi normalde olmayan şeyler hatırlıyormusun

ayrıca o kasalar cidden çok eski Termal macunu bitip söylemeye korktuğum Söylemek istemediğim bir şey olmuş olabilir :(

ve sen pc de iken o kokuyu ciddi birşeykilde duyabildiysen küçük bir tutşma olacağını sanmıyorum kriterler Kasa içi soğutma az olabilir EN BÜYÜK termal macunu çok az kalıp aşırı ısınmaya kaçması sonucu :( :/

merttu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mert Tural
PSU markan ne ?
Hec marka

hmm ilginç kasa fazla tozlumuydu bilgisayarı en son açtığında enteresan bir şey hatırlıyormusun mesela fanın hızlı dönmesi gibi ses çıkartması gibi normalde olmayan şeyler hatırlıyormusun

ayrıca o kasalar cidden çok eski Termal macunu bitip söylemeye korktuğum Söylemek istemediğim bir şey olmuş olabilir :(

ve sen PC de iken o kokuyu ciddi birşeykilde duyabildiysen küçük bir tutşma olacağını sanmıyorum kriterler Kasa içi soğutma az olabilir EN BÜYÜK termal macunu çok az kalıp aşırı ısınmaya kaçması sonucu :( :/
Termal macun yeni daha 2 hafta önce de kule tipi soğutucu aldım onlarda sorun olacağını sanmıyorum

Hec marka

Termal macun yeni daha 2 hafta önce de kule tipi soğutucu aldım onlarda sorun olacağını sanmıyorum
Ekran kartının fanı hızlı dönüyordu bı öncesi aciisimda ama skypeden derse falan katıldım sorun yoktu

SinanFx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
SinanFx
Hec marka

ozaman PSU yanmıştır Dostum kasan eski tahminimce PSU kasanın üstünde değilmi ? eğer üstündeyse alttan bir ışık tutup fanın oralarda bir iz varmı bi bak birde kasanın kablolarını kotrl etme şansın varmı ?

merttu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mert Tural

ve sen PC de iken o kokuyu ciddi birşeykilde duyabildiysen küçük bir tutşma olacağını sanmıyorum kriterler Kasa içi soğutma az olabilir EN BÜYÜK termal macunu çok az kalıp aşırı ısınmaya kaçması sonucu :( :/
Kokuyu çok net duyabilmemin sebebi koltugumun vidasını takiyordum o sıra farkettim hemen çektim fisini

ozaman PSU yanmıştır Dostum kasan eski tahminimce PSU kasanın üstünde değilmi ? eğer üstündeyse alttan bir ışık tutup fanın oralarda bir iz varmı bi bak birde kasanın kablolarını kotrl etme şansın varmı ?
Evet üstünde kablolar derken hangileri mesela

Kokuyu çok net duyabilmemin sebebi koltugumun vidasını takiyordum o sıra farkettim hemen çektim fisini

Evet üstünde kablolar derken hangileri mesela
Baktım psuda bisey göremiyorum

Son düzenleme:

merttu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mert Tural

Arkadaşım rahatsız ediyorum ama ben bugün babamla bı cesaret bilgisayarı açtım ve hiçbir sorun yok kokuda yok ısınmada yok galiba sadece eski ekran kartı gitmiş

Top Bottom