Neler Yeni

Yardım pc den yanık kokusu geliyor yardım edermisiniz

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Eve yeni gelmiştim odamda bir yanık kokusu vardı pc yi açtım yanık kokusu arttı direk camını vs söktüm ekran kartından geliyor sandım sonra aşağıya bir baktım masamın rgb bağlantısı yanmış ama ekran kartı baya bir yanık kokuyor muhtemelen fanı asağıda oldugu için rgb kablosundaki yanıgı kendine çekti .

Asus bu duruam garanti verirmi acaba

IMG_20230205_204809.jpgIMG_20230205_202625.jpgIMG_20230205_202617.jpg
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan furnmark testinde 5dk dır çalışıyor bir sorun yok gibi ekran kartında ama koku geçmedi

hatta hafif oc fln da yapıp öyle de teste soktum fps ler sıcaklıklar normal gibi ama koku geçmedi

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
mecit burak kılıç
Eve yeni gelmiştim odamda bir yanık kokusu vardı pc yi açtım yanık kokusu arttı direk camını vs söktüm ekran kartından geliyor sandım sonra aşağıya bir baktım masamın rgb bağlantısı yanmış ama ekran kartı baya bir yanık kokuyor muhtemelen fanı asağıda oldugu için rgb kablosundaki yanıgı kendine çekti .

Asus bu duruam garanti verirmi acaba

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

şuan furnmark testinde 5dk dır çalışıyor bir sorun yok gibi ekran kartında ama koku geçmedi

hatta hafif oc fln da yapıp öyle de teste soktum fps ler sıcaklıklar normal gibi ama koku geçmedi
yanık kokusu kolay kolay geçmez biliyorsanız oraya bi yama yapın internetten pinini alıp çünkükartı yakma ihtimaliniz var kullanırken veya mahalle bilgisiyarcıya götürün garanti olacağından emin değilim desteğe arayıp veya yazarak sorun

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
InkedIMG_20230205_202625.jpg
gösterdiğim yerler hasarlı muhttemelen rgb nin yeşil hattı yanmış

yanık kokusu kolay kolay geçmez biliyorsanız oraya bi yama yapın internetten pinini alıp çünkükartı yakma ihtimaliniz var kullanırken veya mahalle bilgisiyarcıya götürün garanti olacağından emin değilim desteğe arayıp veya yazarak sorun
o pini bir daha kullanıcagımı sanmam birsruru çıkışlar var bi tane argb led alırım artık

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
asusa sorman daha mantıklı hatta rgb markasınada bence bir talepte bulun. Güç kaynağın hangi marka bu arada?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
aga fsp mi bende de fsp var içime kurt düştü şuan
psu dan dolayı bir sorun yok kablolar birbirine temas etmiş oyüzden

fsp gayet güzel bir marka için rahat olsun

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
bakalım görücez zamanla kanka bu arada asusa falan yazdın mı dönüş oldu mu

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
daha yeni yazdım ne ara dönüş olsun 😅
hpnin canlı desteği vardı ben ordan soruyordum laptopla ilgili durumları sıkıntı oluştuğunda, mail ile daha uzun oluyor bu işler asusun canlı desteği var mı bilmiyorum ama yoksa bile aranıp sorman daha hızlı sonuç verir

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
hpnin canlı desteği vardı ben ordan soruyordum laptopla ilgili durumları sıkıntı oluştuğunda, mail ile daha uzun oluyor bu işler asusun canlı desteği var mı bilmiyorum ama yoksa bile aranıp sorman daha hızlı sonuç verir
uğramam ya canlı destkle vs. mail attım yoksa canlı desteğide var online chatide var

Top Bottom