Neler Yeni

Realfit f3 180 TL 🔥🔥

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren
klavye kulaklık derken iyi para harcadık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende çektim yorumlar baya iyi yutup incelemeleride güzel galiba uygulaması varmış.
Var, bende cekcem kuzeni bekliom 2 mız birden alcaz oda arıyordu pubg için

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hüdai kerem
Realme telefon kullanıyorum bu marka da sanırım realme'ye ait. Telefonun sar değeri çok yüksek bunu da alırsak kanser olacağız sanırım allah göstermesin 😄😄

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Yaman Kurşun
Durumlar nasıl gümrüğe ulaşan kargo oldumu benimki linehoul da

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Baran Kut

florensa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can Can
Realme telefon kullanıyorum bu marka da sanırım realme'ye ait. Telefonun sar değeri çok yüksek bunu da alırsak kanser olacağız sanırım allah göstermesin 😄😄
Güneşten bile daha fazla radyasyon alıyorsun merak etme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
ufuk imrah
Beyler ben bu kulaklığı aldım fakat uygulamasında konum bulma ve kutunun şarj oranı göstergesi yok sizde nasıl?

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Efe Aksu
Beyler ben bu kulaklığı aldım fakat uygulamasında konum bulma ve kutunun şarj oranı göstergesi yok sizde nasıl?
konum bulmayı bende bulamadım uygulamada kutu şarj oranıda göremedim dün dışarda biraz denedim kutu cebimde telefon diğer cebimde kulağımda kulaklık biraz ses kalitesi kopmuş gibi geldi sonra düzeldi bi kaç kez böyle oldu çok iyi bir şey değil gibi ama güzel ilk kablosuz kulaklığım bu 191 liraya aldığım için sorun etmiyorum pek ablamla telefonda konuşurken mikrofonumda sıkıntı yok dedi sesin geliyor dedi belki biraz derinden gidiyordur bilmiyorum ama onun sesi bana baya derinden geldi seste en yüksekte yani ablamın ama değişen bir şey olmadı

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
Kulaklik ses kalitesi baya düşük, konusurken ve muzik dinlerken biraz hissiyati kotu, ses eko yaptim ama boguk geliyor, bunu almaktansa biraz daha cikip ortalama bisey almanizi oneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
ses kalitesi ve verdiği sesteki temizlik kötü, eğer iyi bir kulaklıktan buna geçecekseniz kalite farkını baya hissedersiniz. fiyat performans tabi ama 300 tl den fazlası verilmez. Bir daha indirime girerse göz önünde bulundurun

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren
ses kalitesi ve verdiği sesteki temizlik kötü, eğer iyi bir kulaklıktan buna geçecekseniz kalite farkını baya hissedersiniz. fiyat performans tabi ama 300 tl den fazlası verilmez. Bir daha indirime girerse göz önünde bulundurun
170 TL olduğunu unutmamak lazım, bence durumu olmayan veya kulakiçinden çok kulakustu seven fakat ara arada kulakiçi kullanmak isteyenler vs bakabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,818
Üyeler
152,966
Son üye
istare
Top Bottom