Neler Yeni

Realtek Denetim Masası sorunu

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Selamlar mikrofonum videonun sesini discorda yankı yapıyor o yüzden realtek hd audio driverini kurmaya çalıştığımda bilgisayar resetleniyor ve bidaha kurulum geliyor bilgisayar kısır döngüye girdi microsoft storeden realtek audio console programını indirdim ama bir fark olmadı bana realtekin kendi denetim masası lazım ne yapabilrim çözemedim r2.82 r2.81 iki sürümüde denedim kuramadım

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat
Anakart veya notebook sitesinden ses driverına bakın realtek harici de olabilir, ayrıca realtek son sürümlerde biraz sıkıntılı sıkıntı yaşayan çok çözüm de pek yok maalesef. Son olarak bu cihazı dinle seçeneğinin kapalı olduğundan emin olun, denetim masası ses ayarlarından.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakart veya notebook sitesinden ses driverına bakın realtek harici de olabilir, ayrıca realtek son sürümlerde biraz sıkıntılı sıkıntı yaşayan çok çözüm de pek yok maalesef. Son olarak bu cihazı dinle seçeneğinin kapalı olduğundan emin olun, denetim masası ses ayarlarından.
1629541637453.png

anakartın sitesinde şöyle bir kısım var ama onboard driver diyor bu apu işlemciler için değil mi

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Top Bottom