Neler Yeni

Realtek hd audio setup sorunu otomatik güncelleme

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege
arkadaşlar b450 sh2 v2 anakart aldım formatladım pcyi realtek hd auido setup indiriyorum kuruyorum sonrasında setup kurması bidaha geliyor otomatik realtek (r) auido kuruyor ve az ses geliyor bu programdan benim istediğim realtek hd audio ne yapsam çözemedim otomatik kuruyor. en üstekini kullanmak istiyorum ama kullanamıyorum. high definition audio device seçip kullanamıyorum malesef.

Ekler

• ser.png
    ser.png
    320.6 KB · Hit: 52

Akiran

80+ Silver
arkadaşlar b450 sh2 v2 anakart aldım formatladım pcyi realtek hd auido setup indiriyorum kuruyorum sonrasında setup kurması bidaha geliyor otomatik realtek (r) auido kuruyor ve az ses geliyor bu programdan benim istediğim realtek hd audio ne yapsam çözemedim otomatik kuruyor. en üstekini kullanmak istiyorum ama kullanamıyorum. high definition audio device seçip kullanamıyorum malesef.
Windows Update'in sürücü kütüphanesi geniş olduğu için güncelleştirmeleri denetleyerek indirmeyi deneyebilirsin.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows Update'in sürücü kütüphanesi geniş olduğu için güncelleştirmeleri denetleyerek indirmeyi deneyebilirsin.
denetleme yaptım bişi çıkmıyor sürekli bu realtek(r) auido kuruyor ve oyunlarda hd ses kalitesi olmuyor.

Akiran

80+ Silver
denetleme yaptım bişi çıkmıyor sürekli bu realtek(r) auido kuruyor ve oyunlarda hd ses kalitesi olmuyor.
Sürücüyü Gigabyte'ın sitesinden indirmeyi dener misin?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sürücüyü Gigabyte'ın sitesinden indirmeyi dener misin?

onuda denedim malasef setup kuruyor yeniden başlattırıyor hd olan driver kuruluyor 5 saniye sonra tekrar yükleme programı geliyor ve realtek r versiyonu yükleniyor malesef

Top Bottom