Neler Yeni

Recep Baltaş yüzünden Technopat sponsorluk kaybetti!

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,956
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Burada "bence" kaybeden Technopat oldu.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,063
İsim
Taha Efe

GirayHan

80+ Gold
beyler adam islama sallamış uygularla sallamış filistinlilere sallamış tüm tuşlara aynı anda basarak kendini imha etmiş. kariyerini bitirmiş. ben şahsen bu faşist kafayı artık takip etmem ki zaten arada bakar geçerdim.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Fettah Özalp
aga cahilliğime sayın ben bu adamı iyi biri olarak biliyordum olayı ne analata bilirmisiniz

Mert Uzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Mert Uzel
Enteresan bir kişilik Recep baltaş

GirayHan

80+ Gold
Beyni yıkanmış
çok enteresan gerçekten. konuşmaları üslubu davranışları kültürlü biri olduğu izlenimi uyandırıyordu bende. Fakat böylesine ağzından salyalar akıtarak islama türklere saldıran birinin kültürlü ve samimi olduğundan artık bahsedilemez.

Loading...

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Twitter'da sürekli İslam karşıtlığı yapan Recep Baltaş'ın siyasi yorumları sebebiyle TurkNet ve xDrive sponsorluklarını bitirdiğini duyurdu.

Dipnot: Bu adama beddua etmiştim. "İnşallah Allah cezanı verir" diye içimden bir beddua etmiştim. Ne yalan söyleyeyim sevindim. TP'den de ayrılmış.
uygur türklerine onu demicekti iyi oldu.

Mr.White

80+ Bronze

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,198
Üyeler
145,125
Son üye
LosdStrafe
Top Bottom