Neler Yeni

Recep Baltaş'ın gereksiz çıkışları

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
SeyrekBey
Recep Baltaş'ın formu olan techolay.net bir konu açmıştım zaten verdiği cevaptan konunun ne olduğu az çok belli oluyor

Ülke kıyaslaması yaptın diyor ki ben ülke kıyaslaması yapmamama rağmen

Sanki bu ülkenin şartlarını bilmiyormuşum gibi üstten üstten konuşuyor

Kendi formu olabilir ancak karşısında insan var ben her konuda haklı olacağım diye bir şey yok elbet ama ne olursa olsun

Çok üst düzey bilgi sahibi insanmış gibi konuşması yanlış

Kime sorduysamda üslununun bu şekilde olduğunu söyledi

techolay.net formunda bir konu açarken 2 kere düşünün derim

1722864170195.jpeg

FurkanIIy

80+ Bronze
Sadece Recep Baltaş'ın cevabını SS alıp atman doğru değil hocam. Konunun tamamını SS at.
Ayrıca Recep Baltaş sadece kendi forumunda değil, her yerde böyle. "Burası benim forumum, hayırdı olmmm" kafası yok yani. Twitter'da da böyle.

dostveviski

80+ Bronze
Bu mesajı okuduğumda Recep haklı diyebilirim rahatlıkla. " geçen konu açtın, anlattım ama yine anlamamakta ısrar ediyorsun." diyor kendi yazdığını paylaşmadığın sürece recep bu konu da haklı.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,606
İsim
marilyn
Recep Baltaş'ın formu olan techolay.net bir konu açmıştım zaten verdiği cevaptan konunun ne olduğu az çok belli oluyor

Ülke kıyaslaması yaptın diyor ki ben ülke kıyaslaması yapmamama rağmen

Sanki bu ülkenin şartlarını bilmiyormuşum gibi üstten üstten konuşuyor

Kendi formu olabilir ancak karşısında insan var ben her konuda haklı olacağım diye bir şey yok elbet ama ne olursa olsun

Çok üst düzey bilgi sahibi insanmış gibi konuşması yanlış

Kime sorduysamda üslununun bu şekilde olduğunu söyledi

techolay.net formunda bir konu açarken 2 kere düşünün derim

Alıntıyı görüntüle
Merhaba forumumuz "forum.technopatdaağzımasıçtılarburayaağlamayageliyorum.com" a hoş geldiniz

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Konuyu buldum direk link atsam sıkıntı çıkar mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

1722865344300.png

Bunu böyle atarsan tabi tepki çekersin,Link kısaltıp reklam izletme siteleri 5 kuruş para vermiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
SeyrekBey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece Recep Baltaş'ın cevabını SS alıp atman doğru değil hocam. Konunun tamamını SS at.
Ayrıca Recep Baltaş sadece kendi forumunda değil, her yerde böyle. "Burası benim forumum, hayırdı olmmm" kafası yok yani. Twitter'da da böyle.

Konu kim haklı haksız değil Recep'in üslubu ben haksız olabilirim

Recep bey haklı olabilir ama bunu daha düzgün bir üsluğ ile anlatması gerekir üstten konuşarak değil

,nokrta.jpg

Alıntıyı görüntüle
Bunu böyle atarsan tabi tepki çekersin,Link kısaltıp reklam izletme siteleri 5 kuruş para vermiyor.

Alıntıyı görüntüle

Bakın ben nediyorum ben haksız olanilirim konu burada Recep Bey'in üslubu haklı olsada daha düzgün bir şekilde söylemesi gerekir ayrıca ben yama aldım 200 tl ye
,nokrta.jpg

Bu mesajı okuduğumda Recep haklı diyebilirim rahatlıkla. " geçen konu açtın, anlattım ama yine anlamamakta ısrar ediyorsun." diyor kendi yazdığını paylaşmadığın sürece recep

Bakın Recep bey haklı olabilir ama üslubu yanlış yoksa ben haklıyım bir şey demiyorum üslubu yanlış diyorum sadece ki ben davamıda cüzi miktar diyorum ona cevap vermiyor ülke kıyaslamasıda yapmıyorum

,nokrta.jpg
bu konu da haklı.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Konu kim haklı haksız değil Recep'in üslubu ben haksız olabilirim

Recep bey haklı olabilir ama bunu daha düzgün bir üsluğ ile anlatması gerekir üstten konuşarak değil

Alıntıyı görüntüle

Bakın ben nediyorum ben haksız olanilirim konu burada Recep Bey'in üslubu haklı olsada daha düzgün bir şekilde söylemesi gerekir ayrıca ben yama aldım 200 tl ye​

Üslub olarak yanlış ama bu adam özellikle twitter da böyle tavır alıyor.
Bunu ilk kez yapmıyor yani.

FurkanIIy

80+ Bronze
Hocam buna tepki göstermek deniyor. Recep'in üslubunda hiç bir problem yok.
Sen çok saçma bir şekilde aynı konuyu ikinci kere tekrarlamışsın. Ülkenin halini gözetmeden ikinci defa aynı şeyi yaptığın için Recep tepki göstermiş.

"Hadi PES 2021'i anlarım da 11 senelik oyun olan PES 2013 yamaları neden paralı? 11 senelik oyun. Üstelik PES 2013 yamalarını yabancı yamacılar ücretsiz veriyor bizim yamacıların para ile verdiği şeyleri. Aşağıya yabancı yamaları bırakıyorum." diyerek bir başlık açmışsın.

Recep de: "Yabancıların ekonomisi iyi. Hobi olarak yapıyorlar. Bizde adam belki kısıtlı zamanından çalıp yapıyor." demiş. Bana göre tamamen haklı bir cevap. Ve burada üslup olarak bir problem yok.

İkinci defa aynı şey hakkında konu açınca da adam kızmış. Normal değil mi?
Harbiden neden emeğe saygı duymuyorsun? Türkler oyunu daha rahat oynasın diye yıllardır yama yapan ekipler yama yapmayı bırakıyor, üç beş TL'ye yama yaparak geçinmeye çalışan adamlara "ücretsiz yapsana, yabancılar öyle yapıyor" diyorsun.
Sıfırdan bir sayfalık metni İngilizce'ye çevirip bir oyuna eklemek bile kolay değil. Bu adamlar sayfalarca metni çeviriyor. Makine çeviri falan da değil üstelik. O kişilere böyle bir şey söylemen saygısızlık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
SeyrekBey
Hocam buna tepki göstermek deniyor. Recep'in üslubunda hiç bir problem yok.
Sen çok saçma bir şekilde aynı konuyu ikinci kere tekrarlamışsın. Ülkenin halini gözetmeden ikinci defa aynı şeyi yaptığın için Recep tepki göstermiş.

"Hadi PES 2021'i anlarım da 11 senelik oyun olan PES 2013 yamaları neden paralı? 11 senelik oyun. Üstelik PES 2013 yamalarını yabancı yamacılar ücretsiz veriyor bizim yamacıların para ile verdiği şeyleri. Aşağıya yabancı yamaları bırakıyorum." diyerek bir başlık açmışsın.

Recep de: "Yabancıların ekonomisi iyi. Hobi olarak yapıyorlar. Bizde adam belki kısıtlı zamanından çalıp yapıyor." demiş. Bana göre tamamen haklı bir cevap. Ve burada üslup olarak bir problem yok.

İkinci defa aynı şey hakkında konu açınca da adam kızmış. Normal değil mi?
Harbiden neden emeğe saygı duymuyorsun? Türkler oyunu daha rahat oynasın diye yıllardır yama yapan ekipler yama yapmayı bırakıyor, üç beş TL'ye yama yaparak geçinmeye çalışan adamlara "ücretsiz yapsana, yabancılar öyle yapıyor" diyorsun.
Sıfırdan bir sayfalık metni İngilizce'ye çevirip bir oyuna eklemek bile kolay değil. Bu adamlar sayfalarca metni çeviriyor. Makine çeviri falan da değil üstelik. O kişilere böyle bir şey söylemen saygısızlık.
Bak kimsenin emeğe saygısızlığı yok cüzi miktar da dedim ama kimse ona cevap vermiyor

Siz yabancılar diyince Avrupa da ki insanlarımı anlıyorsunuz sadece

Üslup'a gelince resmen çıkışıyor burada konu tamamen üslup

1722870850970.jpeg

,

Top Bottom