Neler Yeni

Red dead online güzel mi?

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Arkadaşlar merhaba, red dead redemption 2 oyunu çok pahalı biliyorsunuz. Red dead online ise 375 TL'ye satılıyor sizce alınır mı? Online değilde offline olarak oynanarak map içerisinde gezilebiliyor mu? Oyunun işleyişini anlatır mısınız?

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Arkadaşlar merhaba, red dead redemption 2 oyunu çok pahalı biliyorsunuz. Red dead online ise 375 TL'ye satılıyor sizce alınır mı? Online değilde offline olarak oynanarak map içerisinde gezilebiliyor mu? Oyunun işleyişini anlatır mısınız?
bence güzel değil ben 10 saat falan oynadım bi süreden sonra sıkıldım rockstar oyunu salmış uğraşmıyor. Gta online varken oynamıyor zaten insanlar rd online. RDR 2 online ile birlikte indirimde 379.5 TL oluyor o zaman almaya çalış steamden. 375 TL verme online rd'ye

The Semih

80+ Silver
Aşırı hile var hocam hemde hayatımda böyle hile görmedim.

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence güzel değil ben 10 saat falan oynadım bi süreden sonra sıkıldım rockstar oyunu salmış uğraşmıyor. Gta online varken oynamıyor zaten insanlar rd online. RDR 2 online ile birlikte indirimde 379.5 TL oluyor o zaman almaya çalış steamden. 375 TL verme online rd'ye
Tahmini şekilde ne zaman indirime girer? Online değilde offline olarak oynayarak etrafı gezip takılmak istiyorum. Aynı zamanda görev yapacağım ne diyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aşırı hile var hocam hemde hayatımda böyle hile görmedim.
Offline olarak girilmiyor mu? Offline olarak oynayıp etrafı gezip görev yapmak istiyorum daha çok.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Görev konusunda çok kısır diyebiliriz Red dead online için, gezmek için alırım diyorsunuz ama taş çatlasın 5-10 saat gezip sıkılmaya başlıyorsunuz sonra verdiğiniz 375 TL ye üzülürsünüz. İndirim bekleyip normal RDR2 almaya çalışın zaten online yine beraberinde gelir.

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Görev konusunda çok kısır diyebiliriz Red dead online için, gezmek için alırım diyorsunuz ama taş çatlasın 5-10 saat gezip sıkılmaya başlıyorsunuz sonra verdiğiniz 375 TL ye üzülürsünüz. İndirim bekleyip normal RDR2 almaya çalışın zaten online yine beraberinde gelir.
Peki madem düşüneceğim sağolun cevap için. Daha çok grafik ve o kadar övülen detaylarından dolayı almak istiyordum. FH5 alabilirim yerine.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
Peki madem düşüneceğim sağolun cevap için. Daha çok grafik ve o kadar övülen detaylarından dolayı almak istiyordum. FH5 alabilirim yerine.
indirim gelir bence yakın zamanda diye düşünüyorum ben epicte de bulabilirsin orada da indirim olabilir

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
indirim gelir bence yakın zamanda diye düşünüyorum ben epicte de bulabilirsin orada da indirim olabilir
Genel olarak oyunlarımı steam'den alıyorum epic games hiç sevdiğim bir launcher değil. Rocket league oynamasam direkt silerdim.

Ziya Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Ziya Enes
değil hilelerle dolu

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Peki ya @$ilent hocam sizce RDR online alıp sıkılınca iade etsem mantıklı olur mu? Belirli bir oynama saatine kadar iade edilebiliyordu diye biliyorum. 2 hafta süremiz vardı.

1.5 saat den fazla oynarsan iade edilemiyor diye biliyorum. Hiç bulaşma derim.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
Peki ya @$ilent hocam sizce RDR online alıp sıkılınca iade etsem mantıklı olur mu? Belirli bir oynama saatine kadar iade edilebiliyordu diye biliyorum. 2 hafta süremiz vardı.
sadece 2 saat deneyebilirsin 2 saati geçerse iade edemezsin. 2 haftadan sonra da iade edemiyorsun ama bunda istisna olabiliyor ben 18 gün sonra falan iade etmiştim bi oyunu.

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Tx
Tahmini şekilde ne zaman indirime girer? Online değilde offline olarak oynayarak etrafı gezip takılmak istiyorum. Aynı zamanda görev yapacağım ne diyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Offline olarak girilmiyor mu? Offline olarak oynayıp etrafı gezip görev yapmak istiyorum daha çok.
Offline şekli gerçekten çok zevkli online olarak kardeşimle beraber görev yapmakta zevkli ancak bu hileye denk gelene kadar. Hile açıp ayı timsah vs spawn ediyorlar bu da çok can sıkıcı. Hileye denk gelmediğin sürece ve bir arkadaşınla oynuyorsan online modu zevkli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,957
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom