Neler Yeni

Red Dead Redemption 1 Türkçe Yama Ve Emülatör Oyun Rehberi

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Daha önce "Red Dead Redemption 1 Oyununu bilgisayarda oynamak" isimli bir video paylaşmıştım. Şimdi de Red Dead Redemption 1 pc oyunu için Türkçe yama rehberi paylaşıyorum. Bu iki rehber sayesinde pc de bu oyunu Türkçe altyazılı bir şekilde oynayabileceksiniz.

Türkçe yama rehberim:

Oyunu pc de oynamak için gereken rehber:

Son düzenleme:

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,207
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
Emülatörde kasma donma yaşanıyor mu

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Emülatörde kasma donma yaşanıyor mu
Rehberde örnek video var izlenemni tavsiye ederim. Yeterli bir seviyede donanım varsa akıcı oynatıyor. Çok nadir hafif takılmalar oluyor. Bilgisayar özellikleri zayıfsa akıcılık mümkün değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım RDR2 için Türkçe Yama videosu/konusu gelir mi diye sormak istedi.
Bende öyle düşündüm başta ama zaten Rdr2 için türkçe yama var.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,242
İsim
SEYF
2 yi de alın bi zahmet yav :D
Alın derken hocam.Zaten bütün oyunlar ben de mevcut allaha şükür hepsini zamanında aldım.Ben direk konuyu Türkçe yama olarak gördüm.Onun içinde RDR2 içinde yama rehberi gelir mi diye öyle yazdım.Çok uğraşıyorum bazen onun yaması için

Ne anlamda gelir mi ? Pc de Rdr 2 mevcut. Rdr 1 sadece eski konsollarda olduğu için böyle bir durum var.
Hocam aynen anladığınız şekilde sormak istedim.Sadece yama konusu zannettim bir anda.RDR2 yaması içinde rehber hazırlar mısınız manasında sormak istedim.Tam okumadan konuyu yazdım kusura bakma

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alın derken hocam.Zaten bütün oyunlar ben de mevcut allaha şükür hepsini zamanında aldım.Ben direk konuyu Türkçe yama olarak gördüm.Onun içinde RDR2 içinde yama rehberi gelir mi diye öyle yazdım.Çok uğraşıyorum bazen onun yaması için

Hocam aynen anladığınız şekilde sormak istedim.Sadece yama konusu zannettim bir anda.RDR2 yaması içinde rehber hazırlar mısınız manasında sormak istedim.Tam okumadan konuyu yazdım kusura bakma

Sorun değil. Rdr 2 yaması için video rehber planım yok zaten vardır youtubeta. Makine çeviri ekibinin Rdr 2 yaması var çok başarılıydı ben oynadığımda. istersen onların yazılımını paylaşayım. yazılımı açıp Rdr2 türkçe yamasını indirebilirsin yazılım içinden.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-01-10 203934.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-10 203934.png
    1.3 MB · Hit: 100

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,207
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Ben de crack rehberi at sandim :D kusuruma bakma.
Rdr2 icin Turkce yama bulmak kolay.
Forumlarda daha once konusu acilmis ve oralara atmislar. Ben oyle indirdim daha yeni

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335